Mokymas namuose STRAIPSNIAI

Birželio 10–12 d. kviečia Globalaus jaunimo festivalis

Birželio 10–12 d., 11–15 val. kviečiame moksleivius dalyvauti virtualiame Globalaus jaunimo festivalyje su gausybe kūrybinių dirbtuvių, diskusijomis ir protmūšiais.

Kviečiame mokyklas registruotis į 2 naujas mokytojų kompetencijų tobulinimo programas

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras pradeda vykdyti dvi naujas, nuotolines, mokyklų bendruomenėms skirtas mokytojų kompetencijų ugdymo programas. Registruotis į jas kviečiame el.paštu mokymai@lvjc.lt

Pozityvus nusiteikimas: ar galima to išmokti vaikystėje?

Nuolatiniai pokyčiai, skubėjimas, paviršutiniškumas, nerimas – šie žodžiai nusako tai, kaip daugelis žmonių jaučiasi šiandien. Tokia ramybės ir tikrumo stokojanti būsena daugeliui kelia susierzinimą. Kaip išlikti pozityviam tokioje audringoje aplinkoje? Kas yra pozityvumas, kaip jį ugdyti savyje ir vaikuose?

VIRTUALUS DRAUGAS: LVJC savanoriai kviečia vaikus pasikalbėti

Veiklą pradeda LVJC savanorių inicijuota pagalbos vaikams iniciatyva „VIrtualus draugas“

„Nuotolines neformaliojo vaikų švietimo veiklas reikėtų ne stabdyti, o aktyvinti“, – teigia specialistas

Koronaviruso pandemijos metu neformaliojo vaikų švietimo veiklas reikėtų ne stabdyti, o aktyvinti. Vertėtų padėti atidžiau įvertinti iššūkius, su kuriais susiduria NVŠ veiklų organizatoriai, ir padėti jiems šiuos sunkumus įveikti.

Paveikslėlių istorijos šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame karaliauja vaizdai

Jaunosios kartos menininkė, komiksistė ir iliustratorė „Pencil Mood“ (Anna Pavlova) kviečia pandemijos ir karantino namuose įkalintus vaikus pabandyti piešti komiksus.

Užsukite į „Vaikų darželį namuose“

Ikimokyklinukų tėvelius bei mokytojus, kartu su vaikais kviečiame išbandyti vaizdo pamokėlių ciklą „Vaikų darželis namuose“. Tai nauja galimybė mažyliams mokytis, neišeinant iš namų.

Vaikus kviečia kitokios stovyklos

Parengėme vaikams 4 naujas e.stovyklų programas – „Virtualios realybės istorijos“, „Žaidimų istorijos“, „Judrios istorijos“ ir „Kūrėjų istorijos“ – kad jie galėtų dar įdomiau, smagiau ir naudingiau praleisti laiką. išbandysite?

Kaip praplėsti namų erdvę karantino laikotarpiu?

Prasidėjus karantinui, moksleiviai ir didžioji dalis suaugusiųjų užsidarė namuose – bendravimas, mokymasis, darbai ir pramogos persikėlė į internetą. Net ir didžiausi naujųjų skaitmeninių technologijų skeptikai, norėdami praplėsti keturias savo namų sienas ir susisiekti su bičiuliais, ėmė gilintis į virtualias bendravimo ir dalinimosi platformas.

Streso valdymas. Kaip padėti stresuojančiam vaikui?

Šiandiensusiduriame su rimtu iššūkiu, kuris keičia mūsų kasdieninius įpročius ir su tuo reikia susigyventi ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Užsitęsęs ilgalaikis stresas palieka neigiamų pasekmių žmogaus organizmui. Kaip padėti savo vaikams išmokti lengviau išgyventi stresines situacijas?

X
Prenumerata