Mokymas namuose STRAIPSNIAI

Teisininko patarimai: kaip apsaugoti mokinių privatumą nuotoliniuose užsiėmimuose?

Pamokoms ir būreliams persikėlus į internetą, kyla daug su asmeninės informacijos saugumu nuotoliniame ugdyme susijusių klausimų. Apie tai, kur ugdytojai dažniausiai „kliūna“ ir į ką svarbu atkreipti dėmesį, pasakoja švietimo įstaigas konsultuojantis teisininkas ir duomenų apsaugos specialistas Andrius Mocartas.

Ar švietimas gali padėti pasiruošti darnaus gyvenimo link vedantiems pokyčiams?

Apie DARNIOS MOKYKLOS kūrimą ir pokyčių kompetencijos ugdymą – ekspertų mintys ir konferencijos vaizdo įrašas.

Konferencijos pranešimų vaizdo įrašai

Kviečiame peržiūrėti Virtualios konferencijos „Nestabilus ryšys: santykiai ir ugdymas nuotolinio mokymosi realybėje“ (2020-10-28) vaizdo įrašus.

Birželio 10–12 d. kviečia Globalaus jaunimo festivalis

Birželio 10–12 d., 11–15 val. kviečiame moksleivius dalyvauti virtualiame Globalaus jaunimo festivalyje su gausybe kūrybinių dirbtuvių, diskusijomis ir protmūšiais.

Kviečiame mokyklas registruotis į 2 naujas mokytojų kompetencijų tobulinimo programas

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras pradeda vykdyti dvi naujas, nuotolines, mokyklų bendruomenėms skirtas mokytojų kompetencijų ugdymo programas. Registruotis į jas kviečiame el.paštu mokymai@lvjc.lt

Pozityvus nusiteikimas: ar galima to išmokti vaikystėje?

Nuolatiniai pokyčiai, skubėjimas, paviršutiniškumas, nerimas – šie žodžiai nusako tai, kaip daugelis žmonių jaučiasi šiandien. Tokia ramybės ir tikrumo stokojanti būsena daugeliui kelia susierzinimą. Kaip išlikti pozityviam tokioje audringoje aplinkoje? Kas yra pozityvumas, kaip jį ugdyti savyje ir vaikuose?

VIRTUALUS DRAUGAS: LVJC savanoriai kviečia vaikus pasikalbėti

Veiklą pradeda LVJC savanorių inicijuota pagalbos vaikams iniciatyva „VIrtualus draugas“

„Nuotolines neformaliojo vaikų švietimo veiklas reikėtų ne stabdyti, o aktyvinti“, – teigia specialistas

Koronaviruso pandemijos metu neformaliojo vaikų švietimo veiklas reikėtų ne stabdyti, o aktyvinti. Vertėtų padėti atidžiau įvertinti iššūkius, su kuriais susiduria NVŠ veiklų organizatoriai, ir padėti jiems šiuos sunkumus įveikti.

Paveikslėlių istorijos šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame karaliauja vaizdai

Jaunosios kartos menininkė, komiksistė ir iliustratorė „Pencil Mood“ (Anna Pavlova) kviečia pandemijos ir karantino namuose įkalintus vaikus pabandyti piešti komiksus.

Užsukite į „Vaikų darželį namuose“

Ikimokyklinukų tėvelius bei mokytojus, kartu su vaikais kviečiame išbandyti vaizdo pamokėlių ciklą „Vaikų darželis namuose“. Tai nauja galimybė mažyliams mokytis, neišeinant iš namų.

X
Prenumerata