Europos kalbų dienos piešinių konkursas

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Valstybės institucijų kalbų centru kviečia ikimokyklinukus ir moksleivius (3–19 m.) dalyvauti piešinių konkurse EUROPOS KALBŲ DIENAI paminėti - dailės darbuose pavaizduoti, kaip suvokia ir vertina skirtingas Europos kalbas ir kultūras.

Renginį globoja LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

- 50 geriausių darbų, nepriklausomai nuo jų autorių amžiaus grupės, rugsėjo 25 – spalio 9 d. bus eksponuojami LR Seimo galerijoje, o jų autoriai bus apdovanoti laureato arba I, II ar III vietos diplomais;

- 3 geriausių kiekvienos amžiaus grupės darbų autorių (viso 12 vaikų ir jaunuolių), užėmusių pirmą, antrą ir trečią vietas kiekvienoje amžiaus grupėje, bei jų pedagogai bus apdovanoti LR Seimo pirmininko vardinėmis padėkomis. Dalyviai taip pat bus apdovanoti Konkurso organizatorių bei Seimo pirmininkės įsteigtais prizais ar atminimo dovanomis.

Konkursas organizuojamas, siekiant atkreipti jaunų žmonių dėmesį į Europos šalių kalbų ir kultūrų įvairovę: Europa turi net 24 oficialiąsias ir per 60 regioninių vietos bendruomenių kalbų.

Rugsėjo 26 d. Europos kalbų diena Europos Tarybos iniciatyva bus minima jau 15 kartą (nuo 2001 m.). Ji organizuojama siekiant šviesti visuomenę Europos daugiakalbystės klausimais, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę ir skatinti visus mokytis kalbų mokyklose, universitetuose ir vėliau, juos baigus.

Daugiau informacijos - nuostatuose.

Pasiteiravimui:
Jolanta Markevičienė,
tel. (8 5) 272 5319, 8 687 69703, el. p. jolanta@lvjc.lt, www.lvjc.lt


X
Prenumerata