Klimato kaitos atspindžiai vaikų akimis

Jei Žemė būtų žmogus… kokia ji būtų? Šalies moksleiviai samprotavo apie tai savo meniniuose darbuose. Konkursas „Klimato kaitos atspindžiai“ (Globalaus švietimo savaitė 2019) skatino moksleivius meninėmis priemonėmis kalbėti apie klimato kaitą bei jos poveikį mūsų kasdienybei ir visai planetai.

Meninis konkursas „Klimato kaitos atspindžiai“ skatinto dalyvius pamąstyti apie klimato kaitą, jos apraiškas ir poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui, buičiai ir visai planetai. Savo pastebėjimus jie išreiškė įvairiomis meninės raiškos formomis pasirinkta tema: „Jei žemė būtų žmogus“ ir „Tada ir dabar“ .

„Konkurso dalyviai mieliau rinkosi temą „Jei Žemė būtų žmogus“. Galbūt dėl to, kad suprasti mūsų planetą, klimato kaitos poveikį jai, bei iš to kylančias didžiules problemas, yra legviau, kai įsivaizduoji, ką išgyventų šalia tavęs esantis žmogus, jei jis būtų Žemė. Galime tik labai pasidžiaugti, kad konkurso dalyviai puikiai perteikė šios temos prasmę ir emocijas“, pasakoja šio renginio organizatorė Eglė Viržintaitė-Banienė.

X
Prenumerata