Lietuva dalinasi socialinio emocinio ugdymo patirtimi su Ukrainos pedagogais

Socialinės emocinės kompetencijos – tai gebėjimai dirbti kartu su kitais, produktyviai mokytis, atlikti svarbiausius vaidmenis šeimoje, bendruomenėje, darbo vietoje. Yra nustatyta, kad mokymuisi daro įtaką daugybė socialinių ir emocinių veiksnių. Į mokyklą ateinantis neramus, baimingas ar besijaučiantis svetimas mokyklai vaikas – tai vaikas, kurio gebėjimas mokytis yra sumažėjęs. Mokykla, kurioje patyčios yra kasdienis reiškinys, nėra ta vieta, kurioje vaikai jaučiasi skatinami mokytis ir bręsti. Todėl socialinis emocinis ugdymas organizuojamas taip, kad vaikai ir suaugusieji (t. y. ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, tėvai) įgytų žinių, nuostatų, įgūdžių ir kompetencijų, būtinų psichikos sveikatai stiprinti ir išsaugoti. Apie tai garsiai kalba viso pasaulio mokslininkai, švietimo, sveikatos ir ekonomikos ekspertai.

Socialinio ir emocinio ugdymo konferencija pakvietė švietimo bendruomenę aptarti socialinio ir emocinio ugdymo praktiką Rytų Ukrainos mokyklose.

  • Renginio metu bus pristatyta 2019-2020 m. SEU įgyvendinimo Rytų Ukrainoje patirtis.
  • Ugdymo ekspertai iš Lietuvos pristatys savo įžvalgas ir darbus SEU srityje.
  • Konferencijos dalyviai dalinsis savo SEU patirtimis ir diskutuos svarbiausiais SEU įgyvendinimo klausimais. 
  • Konferencijos PROGRAMA.
  • Joje dalyvaus per 250 Ukrainos pedagogų, švietimo specialistų. Youtube kanale stebėti renginį gali visi norintys.
  • Konferenciją stebėti galite nuotoliniu būdu. Transliacijos NUORODA.
  • SEU konferencija - baigiamoji tarptautinio projekto „Švietimo iniciatyvų skatinimas Naujojoje Ukrainos mokykloje: Kelyje į pokyčius“ («Підтримка освітніх ініціатив у Новій українській школі: «На  шляху до змін – 2020»)  konferencija.

Renginį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Projektas iš dalies finansuojamas Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

X
Prenumerata