Savaitgalį Vilnius oš breiko ritmu

Ryškiausios breiko žvaigždės, skinančios laurus tarptautiniuose turnyruose, susitikę Vilniuje sieks išsiaiškinti, kas stipriausias bei pasidalinti patirtimi su dar tik siekiančiais breiko aukštumų.

Spalio 6 d., šeštadienį, 12.00–18.00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks tarptautinis breiko turnyras „Invisible Untouchable 2018“.

Aikštelėje susirungs Lietuvos ir užsienio šalių įvairaus amžiaus ir skirtingą patirtį turintys breikeriai.

Pirmajame etape breiko kovos vyks rateliuose (cypher’iuose), vėliau, teisėjams atrinkus stipriausiuosius, TOP 32 – persikels į sceną, vienas prieš vieną (1VS1). „Atrankos rateliai – viena iš svarbiausių breiko kultūros dalių. Jie suteikia galimybę šokti visiems, nepaisant amžiaus, lygio, patirties šokant breiką. Visiems galimybės lygios – net ir patyrę kviestiniai šokėjai turės dalyvauti atrankose“, – pasakoja Tomas Bajoriūnas (dj Bboy Aktivist) vienas iš organizatorių, breiko komandos „Invisible Soul“ narys .

  • Breiko turnyras vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Mėlynojoje salėje (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) nuo 12.00 val.

Renginys laike ir erdvėje – nevienalytis. Turnyro išvakarėse, spalio 5 d., penktadienį, nuo 16.30 val. kviestiniai breiko meistrai iš užsienio dalinsis savo patirtimi su breiko šokėjais, norinčiais pagilinti savo žinias.

Nemokamus seminarus visiems norintiems ves du breiko profesionalai. Pirmasis – Bruce Wayne, atstovaujantis Total Feeling (Prancūzija) ir Kings Only (Australija) komandas, laimėjęs ne vieną tarptautinį čempionatą, taip pat ir garsųjį HIPOPSESSION.

Antrasis – Bboy Kap atstovaujantis Funk fanatix komandą (Sankt Peterburgas), laimėjęs pagrindinius prizus tokiuose prestižiniuose šokio renginiuose, kaip RAW CIRCLES qualifier (Belgija, 2013), STREET STAR (Švedija, 2017) INVISIBLE SOUL ANNIVERSARY (Lietuva, 2017), REDBULL BCONE Last Chance Cypher 2018 SAINT-PETERSBURG qualifier ir kt.

  • Seminarai vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Mėlynojoje salėje Baltojoje salėje (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) nuo 16.30 val.

Spalio 7 d., sekmadienį nuo 12 val. organizuojamas visiems čempionato dalyviams skirtas renginys „Dance & music picknic“, kuriame laukiami visų stilių šokėjai. Dj Tomche pasirūpins, kad kiekvienas šokėjas išgirstų sau priimtiną muziką ir galėtų pristatyti savo kiečiausius šokio žingsnelius.

  • Piknikas vyks „Paviljone“ (Pylimo g. 21B, Vilnius) nuo 12.00 val.

Renginio organizatoriai:

Breiko komandos „Invisible Soul“ šokėjai, Neformaliojo švietimo asociacija „Jaunimo akademija”, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras ir Vilniaus miesto savivaldybė

Draugai:

„Rugged'n'Raw“, „Herr Katt“, „VirVir“, „Peligroso“.

Daugiau informacijos:

Vilma Smaliukienė, LVJC projektų skyriaus vadovė
Tel. (8 5) 272 5015, 8 616 06910, el. p. Vilma.Smaliukiene@lvjc.lt

X
Prenumerata