Skelbiame laimėtojus

Piešinių konkurso „Europos kalbų dienai paminėti 2015“ laimėtojų ir laureatų sąrašas

36 m amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Ugdymo įstaiga

Pedagogas

I

Nikoleta Atmanavičiūtė

6 m.

Jonavos lopšelis darželis "Dobilas"

Violeta Borsevskienė

II

Silvestras Kaklauskas

5 m.

Kėdainių lopšelis darželis "Pasaka"

Rasa Simonavičienė

III

Miglė Kvederaitė

5m.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Viginija Stakionienė

Laureatai:

Aurėlija Stočkutė

5 m.

Rokiškio lopšelis-darželis "Pumpurėlis"

Austra Marmokienė

Kornelija Bulatovaitė

6 m.

Jonavos lopšelis darželis "Dobilas"

Violeta Borsevskienė

Ainė Razgūnaitė

5 m.

Molėtų "Saulutės" vaikų lopšelis-darželis

Vilma Sarolienė

Karolis Grėbliauskas

6 m.

Jonavos vaikų lopšelis-darželis "Saulutė"

Rasa Čižauskienė

Gerda Kučinskaitė

6 m.

Šiaulių lopšelis-darželis "Kūlverstukas"

Irena Butkuvienė

Augustė Andriuškevičiūtė

6 m.

Vilniaus lopšelis darželis "Žilvinėlis"

Aldona Bortkevičienė

Aistė Juršaitė

6 m.

Kėdainių lopšelis-darželis "Pasaka"

Jolanta Karašauskienė

Enola Gintauskaitė

6 m.

Jonavos lopšelis darželis "Dobilas"

Violeta Borsevskienė

Ema Šaparnytė

6 m.

Šiaulių lopšelis-darželis "Kūlverstukas"

Irena Butkuvienė

Diana Ševčuvianec

5 m.

Glitiškių mokykla-darželis

Edita Malinovskienė

710 m. amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Ugdymo įstaiga

Pedagogas

I

Laurynas Žaliukas

7 m.

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Vandutė Šlionskienė

II

Nikita Platonovas

9 m.

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

Janina Dindienė

III

Rugilė Švagždytė

10 m.

Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla

Saulė Tiškuvienė

Laureatai

1

Diana Lapševičiūtė

9 m.

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Vandutė Šlionskienė

2

Nedas Zaranka

8 m.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija

Elena Oldenburg

3

Alanas Mitrikevičius

8 m.

Lazdijų r. Šeštokų mokykla

Irena Bernatonienė

4

Ieva Balaišytė

10 m.

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Rasa Snukiškienė

5

Austėja Zakarkaitė

10 m.

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Stasė Mažutienė

6

Akvilė Baikaitė

7 m.

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

Janina Dindienė

7

Marta Čepulytė

10 m.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

Rita Labanauskienė

8

Simas Šimonėlis

10 m.

Kauno "Paparčio"pradinė mokykla

Rūta Jasionienė

9

Rūta Baležentytė

10 m.

Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla

Ilona Andriušienė

10

Gabrielė Stefanovič

8 m.

Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla

Miroslava Makovska

11

Tėja Rubinskaitė

7 m.

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Vandutė Šlionskienė

1114 m. amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Ugdymo įstaiga

Pedagogas

I

Aliukonytė Ugnė

11 m.

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla

Marina Chatkevič

II

Karina Dalgedaitė

11 m.

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

Janina Dindienė

III

Olivija Viktorija Griken

11 m.

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

Janina Dindienė

Laureatai

1

Rojus Kovalkovas

13 m.

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla

Anželika Zujeva

2

Ieva Tarasevičiūtė

14 m.

Vilniaus "Minties" gimnazija

Laila Varnas

3

Dainė Rumbutytė

13 m.

Adutiškio pagrindinė mokykla, Švenčionių r.

Janina Dindienė, Kristina Grigel, Angelė Burokienė, Jurgita Dicevičiūtė

4

Erika Aleksejevec

14 m.

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

Janina Dindienė

5

Deimilė Kazlauskaitė

11 m.

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Vandutė Snukiškienė

6

Viktorija Bedugnis

12 m.

Vilniaus Žaros gimnazija

Irina Sidor

7

Ula Beliukevičiūtė

12 m.

Trakų meno mokykla

Nijolė Mečkovskaja

8

Aurimas Arlauskas

12 m.

Trakų meno mokykla

Nijolė Mečkovskaja

9

Jonas Kveškevičius

12 m.

LPF Nemuno krašto vaikai

Ieva Sipavičiūtė

10

Rafal Sobolevskij

14 m.

Šalčininkų raj. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija

Jadvyga Sinkevič

15–19 m. amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Ugdymo įstaiga

Pedagogas

I

Neda Varpukauskaitė

16 m.

Kretingos raj. Salantų meno mokykla

Ingrida Taujanskienė

II

Ieva Survilaitė

18 m.

VDU "Rasos" gimnazija

Birutė Zakarkienė

III

Felicija Dudoit

16 m.

Vilniaus m. Žirmūnų gimnazija

Laureatai

1

Indra Kašėtaitė

15 m.

Vilniaus "Minties" gimnazija

Laila Varnas

2

Gabrielė Petrauskaitė

17 m.

Daugų Vlado Mirono gimnazija Alytaus r.

Rima Jomantienė

3

Aleksandra Matveičenkova

16 m.

Vilniaus "Minties" gimnazija

Laila Varnas

4

Justas Tumėnas

16 m.

Vilniaus "Minties" gimnazija

Laila Varnas

5

Lina Šeina

16 m.

Vilniaus "Minties" gimnazija

Laila Varnas

6

Aurelija Jefimovaitė

15 m.

Vilniaus "Minties" gimnazija

Laila Varnas

7

Ineta Monkevičiūtė

17 m.

Ukmergės "Ryto" specialioji mokykla

Virginija Dupinienė


Parodos atidarymas vyks rugsėjo 25 dieną, 11 val. LR Seimo I rūmuose, Parlamento galerijoje.

Laureatus, laimėtojus, jų pedagogus bei kitus lydinčius asmenis, norinčius dalyvauti atidarymo ceremonijoje maloniai prašome registruotis el.paštu jolanta@lvjc.lt iki rugsėjo 23 dienos 11 val..

X
Prenumerata