2017 m. Europos kalbų dienai paminėti skirto piešinių konkurso rezultatai

Skelbiame Piešinių konkurso, skirto Europos kalbų dienai paminėti rezultatus. Džiaugiamės, kad šiemet vėl sulaukėme virš 500 dalyvių ir puikių, spalvingų ir kūrybingų darbų.

Vertinimo komisija:

  • Virginija Stakionienė – dailės mokytoja-metodininkė
  • Vilija Galdikaitė – dailininkė, grafikė
  • Agnė Trusevičienė – LVJC dailės mokytoja

 

3–6 m. amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Mokytoja

Ugdymo įstaiga

I vieta

Bernard Smirnov

6

Janina Dindienė

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

II vieta

Augustinas Kungys

5

Karolina Kulikauskaitė

Dailės studija „Linksmi pieštukai", Šilutės raj.

III vieta

Gabija Kapačiauskaitė

5

Renata Bindokaitienė

Kauno raj. Domeikavos lopšelis darželis

Laureatai:

 

Aleksandra Malik

6

Violeta Borsevskienė

Jonavos lopšelis darželis ,,Dobilas"

 

Lukrecija Kungytė

4

Karolina Kulikauskaitė

Dailės studija „Linksmi pieštukai", Šilutės raj.

 

Irūnė Černiauskaitė

5

Vilė Jasiulionienė

Ukmergės mokykla darželis „Varpelis"

 

Urtė Adomaitytė

6

Irena Butkuvienė

Šiaulių lopšelis darželis  ,,Kūlverstukas"

 

Emilija Juknytė

3

Vilė Jasiulionienė

Ukmergės mokykla darželis „Varpelis"

 

Ugnė Butkevičiūtė

6

Violeta Borsevkienė

Jonavos lopšelis darželis ,,Dobilas"

 

Rutvydė Staniulytė

6

Violeta Borsevkienė

Jonavos lopšelis darželis ,,Dobilas"

 

7–10 m. amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Mokytoja

Ugdymo įstaiga

I vieta

Marija Mickutė

9

Rasa Bulikienė

Vilniaus Sietuvos progimnazija

II vieta

Ugnė Šilanskaitė

9

Rasa Bulikienė

Vilniaus Sietuvos progimnazija

III vieta

Tėja Rubinskaitė

9

Vandutė Šlionskienė

Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Laureatai:

 

Gabrielė Milaševičiūtė

9

Laima Šepikaitė

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija

 

Julija Prokofjeva

7

Janina Dindienė

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

 

Ūla Šavdinytė

7

Janina Dindienė

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

 

Kotryna Skinder

7

Janina Dindienė

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

 

Ugnė Builytė

9

Janina Dindienė

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

 

Akvilė Baikaitė

9

Janina Dindienė

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla

 

Auksė Jarušauskaitė

8

Stefa Geštautaitė

Upynos Stasio Girėno mokykla

 

11–14 m. amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Mokytoja

Ugdymo įstaiga

I vieta

Ugnė Girdauskaitė

13

Jolita Grabliauskaitė

Kauno LSMU gimnazija

II vieta

Agnieška Junda

13

Ina Avreicevič

Pabradės meno mokykla

III vieta

Ignas Pancekauskas

14

Janina Dindienė

Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla

Laureatai:

 

Neringa Maslianikaitė

12

Janina Dindienė

Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla

 

Kotryna Sobolevskaja

12

Jadvyga Sinkevič

Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija

 

Marija Banuškevičiūtė

14

Auksė Žukaitė

Juodšilių „Šilo"gimnazija

 

Sabina Mielko

13

Teresa Radvilienė

Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija

 

Diana Tomaševič

14

Auksė Žukaitė

Juodšilių „Šilo"gimnazija

 

Greta Venclauskaitė

14

Ingrida Taujanskienė

Kretingos raj. Salantų meno mokykla

 

Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė

12

Justina Šaltė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

15–19 m. amžiaus grupė

Vieta

Autorius

Amžius

Mokytoja

Ugdymo įstaiga

I vieta

Povilas Lukaševičius

18

Giedrė Slavinskienė

Vilniaus Pilaitės gimnazija

II vieta

Uršulė Jankūnaitė

17

Jolita Šlepetienė

Ukmergės Antano Smetonos gimnazija

III vieta

Justas Tumėnas

18

Laila Varnas

Vilniaus „Minties" gimnazija

Laureatai:

 

Monika Linkevič

15

Jadvyga Sinkevič

Šalčininkų j. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija

 

Karolina Bušmaitė

18

Regina Jonikaitė

Mažeikių politechnikos mokykla

 

Gabrielė Baužaitė

18

Laima Šepikaitė

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija

 

Anastasija Zubrickaja

16

Jelena Fursova

Vilniaus Lazdynų mokykla

 

Anastasija Bedenko

15

Laila Varnas

Vilniaus „Minties" gimnazija

 

Giedrė Kvecytė

17

Laima Šepikaitė

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija

 

Vaiva Stankevičiūtė

17

Jolita Šlepetienė

Ukmergės Antano Smetonos gimnazija

 

Sveikiname nugalėtojus ir kviečiame dalyvauti  Konkurso nugalėtojų ir laureatų apdovanojimų renginyje, kuris vyks 2017 m. rugsėjo 26 dieną, 12 val.  LR Seimo kanceliarijos Europos informacijos biure.

Visus laureatus ir laimėtojus, jų mokytojus, draugus, šeimos narius, ketinančius dalyvauti apdovanojime, prašome registruotis el. paštu Jolanta.Markeviciene@lvjc.lt iki rugsėjo 20 dienos 12.00 val., nurodant vardą, pavardę ir miestą iš kurio atvyksite ir el. pašto adresą kontaktams.

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata