Vilniuje vieši pedagogų grupė iš Donecko srities

Spalio 17–21 d.

Kaip skatinti jaunimo pilietinį aktyvumą? Kaip įkvėpti juos savarankiškai, atsakingai ir drąsiai veiklai? Kokios yra Europos piliečio vertybės?

Atsakymų į šiuos klausimus spalio 17–21 d. Vilniuje ieškos 20 jaunosios kartos popamokinės veiklos pedagogų iš įvairių Ukrainos regionų. Lietuvos švietimo įstaigose, jaunimo bei su jaunimu dirbančiose organizacijose svečiai semsis europinių, demokratinių vertybių ugdymo patirties, domėsis galimybėmis dalyvauti bendruose aktyvaus pilietiškumo skatinimo projektuose.

Apie programą:

  • Spalio 17 d. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros atstovės svečiams surengė Geros mokyklos koncepcijos pristatymą. Taip pat vyko susitikimas su Ukrainos ambasadoriumi.

Spalio 18 d. kaimyninės šalies pedagogai lankė Žemynos gimnazijoje, jiems surengta ekskursija Vilniaus Universitete, aplankant ir senamiestį.

Spalio 19 d.svečiai susitinka su LR Seimo nariu Gintaru Steponavičiumi (9.00 val.), švietimo ir mokslo viceministre Natalja Istomina (11 val.), dalyvauja mokymuose apie vertybes ir tikslus, pramogauja pabėgimų kambaryje „Escape room“.

Spalio 20 d. viešnagės dalyviams rengiami mokymai „Neformalaus ugdymo metodai pamokoje“

Spalio 21 d. kaimyninės šalies pedagogai lankysis Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje, planuojamas jų vizitas į Alytaus miesto savivaldybę, lankysis Trakų pilyje.

Daugiau informacijos apie projektą: ČIA

X
Prenumerata