Rugsėjo 14 d. į žygį už sveiką gyvenimo būdą leidžiasi 2000 moksleivių

Nacionalinis moksleivių žygis Neries regioniniame parke

Rugsėjo 14 d., penktadienį, sugrįžusiems į mokyklas vaikams Neries regioniniame parke rengiamas Nacionalinis moksleivių žygis „Sveikas kaip ridikas“. Pasirinktą 5 km arba 10 km trasą stengsis įveikti apie 2000 šalies moksleivių.

„Sveiko gyvenimo būtinybe tampančios aktyvios veiklos gali būti labai įdomios ir ne tik trumpam atitraukti vaikus nuo ekranų, bet ir tapti sveiku įpročiu, jei tik tėvai ar mokytojai paieškotų įvairesnių judėjimo formų – įsitikinusi Vilma Smaliukienė, šį žygį organizuojančio Lietuvos vaikų ir jaunimo centro atstovė. – Lietuvos moksleivių fizinis aktyvumas jau yra pasiekęs kritinę ribą ir, palyginus su kitų Europos šalių moksleivių judėjimo aktyvumu, Lietuva užima priešpaskutinę vietą, lenkdama tik Slovakiją. Negalėjome likti abejingi ir jau antrus metus iš eilės kartu su partneriais kviečiame vaikus į žygį, kuriame stengiamės ne tik įskiepyti žygiavimo malonumą bet ir paskatinti susimąstyti apie visam pasauliui svarbius dalykus“.

Išžygiuojančius vaikus išlydės, o įveikusius maršrutą – suburs bendram judesiui ir veiksmui Ignas Bakėjus – žinomas treneris, lektorius ir motyvatorius. Pasiklysti vaikams neleis ir saugumu rūpinsis Neries regioninio parko darbuotojai. Žygio viduryje keliaujantys moksleiviai atras „Pasaulio miestelį“, kuriame edukacines veiklas apie visam pasauliui svarbius dalykus – sveiką gyvenimo būdą, toleranciją ir pagarbą vieni kitiems, kiekvieno atsakomybę už save, savo aplinką ir mūsų visų saugumą – surengs Lietuvos vaikų ir jaunimo centro komanda.

Dalyvavimas žygyje nemokamas. 

Dalyviams patariama nepamiršti patogos avalynės ir aprangos, užkandžių, vandens ir geros nuotaikos.

Projektą iš dalies finansuoja LR švietimo ir mokslo ministerija.

Daugiau informacijos ir registracija:

X
Prenumerata