We are HIP HOP – jau šį šeštadienį

Gegužės 20 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo vyks hiphopo šventė „We are Hip-Hop“. Nuo pat ryto čia rinksis jauni žmonės, kuriems hiphopo muzika, šokis ir gyvenimo stilius yra savas.

Kartu su šokėjais iš Lietuvos varžytis ir pristatyti savo kiečiausių triukų jungiasi jau didelę patirtį pasauliniuose turintys šokio meistrai iš Lenkijos, Latvijos, Norvegijos, Anglijos ir Tuniso.

„We are HIP HOP“ renginys skirtas ne tik šios kultūros atstovams, bet ir jų artimiems, kurie gali labiau įsigilinti į tai kas yra ypač populiaru ir madinga jaunų žmonių tarpe.

Renginys organizuojamas, siekiant šią ypač populiarią gatvės kultūros šaką pristatyti Lietuvos jaunimui. „Hip hopas šiandien pasaulyje ypač populiarus ir labai madingas. Tai verta jaunimo dėmesio, nes skatina būti kūrybiškais, išreikšti save ir nebijoti atsiskleisti. Atvirame renginyje Europos geriausieji supažindinti šokį mėgstantį jaunimą su gatvės šokiu bei kultūra, jau šokantiesiems leis išbandyti savo jėgas bei pasimokyti iš geriausiųjų, – pastebi jauna popingo šokėja Greta Lukošiūtė, viena iš renginio organizatorių. – Didžioji dalis renginio nemokama, bilietai tik į finalinę – vakarinę renginio dalį“.

Dienos metu vykstančios dalies šokėjų kovos vyks Hip–Hop, Popping, House ir Breaking kategorijose, o pasirodymus vertins „Invisible Soul“ nariai Bbloke (Lietuva), taip pat Knopek (Lenkija), ACold (Lietuva), Viktor (Lietuva), Gena D (Ukraina).

Žymiausi grafitistai kvies įsijungti į atviras grafiti dirbtuves. Vyks atviri DJ ir MC pasirodymai.

Vakare vykstančioje finalinėje dalyje pasirodys atrankų nugalėtojai – 8 geriausius hiphopo, breiko ir kitų šokio stilių šokėjų, taip pat kviestinės renginio žvaigždės. Renginį ves Mc Beep (Lietuva), didžėjaus Dj Stew (Norvegija) ir Dj Tomche (Lietuva).

Daugiau informacijos Renginio organizatorė Vilma Smaliukienė, tel. (8 5) 272 5015, el. p. Vilma.Smaliukiene@lvjc.lt

X
Prenumerata