Flamenko spektaklis „Lėlių krautuvėlė“

Gegužės 10 d., 19 val., LVJC Didžiojoje salėje bus rodomas flamenko spektaklis „Lėlių krautuvėlė“ apie grožio kultą, ryžto ir tikros draugystės galią.

Pasirodys LVJC flamenko „Solea“ kolektyvas.

Mama su dukrele krautuvėlėje renkasi lėlę. Visos lentynose sudėtos lėlės atrodo gražios, bet nei viena mergaitei nepatinka... Jai atrodo, kad jos piktos. Netrukus mergaitė pastebi kampe suguldytas senas, nepuošnias lėles ir užsimano įsigyti būtent vieną iš jų. Mama su tokiu dukros sprendimu nesutinka ir judvi išeina. 

Nusiminusi savininkė uždaro krautuvę, nusprendusi kitą dieną išmesti visas senas lėles.

Ateina vidurnaktis ir lėlės atgyja. Naujos lėlės šoka, plepa, puikuojasi savo suknelėmis, matuojasi papuošalus ir kartu pavydi viena kitai. Negana to, šaiposi iš senų draugių, nes jų suknelės nebemadingos, purvinos, suplėšytos. 

Senoms lėlėms skaudu ir liūdna, bet jos nusprendžia nepasiduoti nei draugių pašaiposms, nei savininkės norui būti išmestoms. Juk šiandien maža mergaitė panoro būtent vienos iš jų – senos lėlės! Jos imasi siūti naujas sukneles, taisyti sulaužytas drauges... o susiklosčius aplinkybėms, pagelbėti ir net susidraugauti su naujomis lėlėmis.  

Ryte savininkė pastebi, kad nebeturi ko išmesti – visos lėlės puošnios, lentynos tvarkingos ir jaukiai apstatytos. 

Suskamba durų skambutis – mama su dukrele sugrįžo nusipirkti lėlės. Šį kartą mergaitė išrenka sau draugę, nes jaučia, kad pykčio nebeliko.

Spektaklyje laukiami maži ir dideli, įėjimas nemokamas. :)

Iki susitikimo!


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata