Globalaus jaunimo festivalis 2017 (05.25)

Iš arčiau pažinti pasaulio įvairovę bei pasijausti jos dalimi šalies moksleivius kviečia Globalaus jaunimo festivalis, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre rengiamas jau gegužės 25 dieną.

Mokslo metų pabaigai skirtoje šventėje Lietuvoje ir pasaulyje sėkmingai veikiantys visuomenininkai, kariūnai, menininkai, verslininkai bei švietimo specialistai ves praktinius užsiėmimus bei pasakos savo sėkmės istorijas – kas juos paskatino pradėti veikti, kas padėjo pasiekti pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

  • Festivalio dalyviai galės įvertinti šiuolaikinę kariuomenės ekipuotę bei jos pokyčius per pastaruosius du dešimtmečius; susitiks su Lietuvos ir NATO kariais, sužinos kaip prižiūrimi šiuolaikiniai sraigtasparniai, konstruojami robotai.
  • Apie sveiką ir pilnavertę mitybą moderniame pasaulyje pasakos Ramunė Daujotaitė, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė. Azoto galimybes maisto ruošime pristatys „Maistas veža“ virtuvės šefai.
  • Kaip pasigaminti rankų darbo natūralios kosmetikos pasakos ir parodys jos propaguotoja Ina Skirpstaitė, kaip mieste užsiauginti nuostabių augalų – „Miesto laboratorija“, iniciatyvos „Žalia pėda“ organizatoriai.
  • Festivalio dalyviai pažins skirtingas judėjimo galimybės – nuo BMX dviračių, modernių „Nissan“ elektromobilių ar „Helisotos“ sraigtasparnių iki robotų judėjimo ar „pabėgimo iš labirinto“.
  • Moksleiviai rungsis protmūšyje, orientacinėse varžybose, stalo futbolo čempionate bei muilo burbulų šou, savo lankstumą ir ištvermę išbandys jogos užsiėmime, improvizacijų įgūdžius – Hiphop‘o pamokoje.
  • Projekto „Europos kinas – kultūrų dialogai“ kino dirbtuvių dalyviai galės pažinti ir suvokti tam tikrus visuomenės bendravimo kodus, socialinius aplinkos skirtumus, patirti praktiškai „čia ir dabar“, ką reiškia būti kitokiu ar stengtis priimti kitokį, pajusti, kad kalbėjimas apie tam tikras vertybes ir praktinis jų įgyvendinimas – kartais skirtingi dalykai.
  • Groti gitara mokins patyręs gitaristas – Arvidas Laurus, gerą muziką užtikrins Dj LU.

Daugiau informacijos ir registracija – http://lvjc.lt/festivalis2017/Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata