Göttingen Knaben Chor ir Kivi koncertas (atšaukta)

2020 m. balandžio 8 d., 19 val., Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3A, Vilniuje) vyks vokiečių berniukų choro „Göttingen Knaben Chor“ ir LVJC vokalinės studijos „Kivi“ koncertas.

Dėmesio! Dėl paskelbto karantino, koncertas atidedamas iki 2021 m. pavasario. Wegen Quarantäne wird das Konzert vom Knabenchor "Göttingen Knaben Chor" und vom LVJC Vokalstudio "Kivi" auf Frühling 2021 verschoben. Wir wünschen unseren Freunden gesund zu bleiben, sich und andere zu schützen!
 

„Göttingen Knaben Chor“ (Getingenas, Vokietija) berniukų chorą įkūrė Franz Herzog 1962 m. Nuo 2003 m. berniukų chorui vadovauja Michaelis Krause. Savo vokalinius mokslus jaunuoliai pradeda labai anksti, tam, kad pasiektų aukštus chorinės muzikos standartus. Šiuo metu koncertiniame chore dainuoja apie 60 choristų, kurių amžius nuo 9 iki 25 metų.

Choras atlieka sakralinę ir pasaulietinę chorinę muziką iš visų muzikos istorijos epochų. Repertuarą taip pat papildo puikūs choriniai – simfoniniai kūriniai, tokie kaip J. S. Bach „Kalėdų oratorija“ ar G. F. Hendel oratorija „Mesijas“, šiuolaikinė muzika, tokia kaip K. Jenkins partitūra „Ginkluotas žmogus: Mišios už taiką“, ir liaudies ar popdainų aranžuotės. Tačiau, visų pirma „Göttingen Knaben Chor“ berniukų choras yra atsidavęs savo įkūrėjo Franz Herzog muzikiniam paveldui.

Vokalinė studija „Kivi“ buvo įkurta 1997 m., Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Šiuo metu studijoje dainuoja apie 100 talentų, kurių amžius nuo 5 iki 18 metų. Atskirose amžiaus grupėse vadovauja Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė ir Lina Poškytė. 

Studijos muzikinis braižas – dainuoti tik gyvai ir a cappella, be jokio muzikinio pritarimo. Kolektyvas yra žinomas ne tik kaip vokalinis džiazo, populiariosios muzikos atlikėjas, bet ir šiuolaikinės lietuvių chorinės muzikos autorių interpretatorius, lietuvių liaudies dainų aranžuočių populiarintojas. „Kivi“ dainininkai turi unikalią savybę bet kokio sudėtingumo ir stiliaus kūrinį atlikti tokiu būdu, kad jis taptų patraukliu įvairiems klausytojams, todėl yra dažni konkursų ir festivalių dalyviai. 

Bilieto kaina – 5 Eur

Galima įsigyti LVJC arba renginio vietoje.

 

Iki malonaus susitikimo!

 


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata