Japonų spektaklis „Kaguja“

Lapkričio 11 d. (sekmadienį), 11 val., LVJC Didžiojoje salėje bus rodomas japonų spektaklis „Kaguja“ apie bambukų princesę ir kiti kūriniai.

„Kaguja“ pastatytas pagal vieną seniausių ir žymiausių pasakų „Taketori Monogatari“ (liet. „Pasaka apie bambukų kirtėją“). Spektaklis ypač subtilus – be žodžių, dialogo, vyrauja kūno judesiai, vaizdų projekcijos, kaukės, lėlės ir muzika. 

  • Režisūra, dizainas, atlikimas: Noriyuki Sawa
  • Muzika: Toshihiro Nakanishi
  • Trukmė: apie 60 min.
  • Žiūrovai: 10 metų ir vyresni

Vieną vakarą, skaisčiai šviečiant Mėnuliui, senas bambukų kirtėjas Okina pamatė vieną itin spindintį bambuką, augantį bambukų giraitėje. Bambuko kamiene jis atrado mažą kūdikėlį. Netrukus mergytė beregint užaugo į gražią merginą, kurią pavadino spindinčiąja princese arba princese Kaguja.

Aristokratai ir princai bandė užkariauti jos širdį ir nešė jai brangenybes bei auksą. Tačiau Kagujos likimas buvo jau nulemtas – ji turėjo palikti savo namus – Žemę, kurioje dabar gyvena – ir grįžti į atgal Mėnulį. Atėjus laikui iškeliauti, iš dangaus pasipylė griausmai ir akinanti šviesa, užmušdama princus ir parblokšdama Okiną.

Po „Kaguja” spektaklio scenoje bus rodomi dar keletas trumpų vaidinimų, kurie bus kaip tie maži spindintys akmenukai, šviečiantys naktį girioje.

Įėjimas nemokamas
 


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
X
Prenumerata