LVJC „Kultūros naktyje 2018“

Keliauti galima ne tik lėktuvais, automobiliais ar traukiniais. Keliauti galima garsais, vaizdais ir net prisilietimais... Kviečiame birželio 15 d. (penktadienį) leistis į išskirtinę ir nepakartojamą – pojūčių kelionę „Kultūros naktyje 2018“!

Programa (LVJC):

  • 19:30 Teatralizuotas plaukikų pasirodymas (Didžiajame baseine); būtina išankstinė registracija el. p. sveikatingumas@lvjc.lt arba tel. 8 (52) 054 714;
  • 20:00 Šokio spektaklis „Haris Poteris ir išminties akmuo“ (Didžiojoje salėje);
  • 21:00 Spektaklis „Vienas šeštadienis ir šeši sekmadieniai“ (Mėlynojoje salėje).

Visus keliautojus sustoti ir pailsėti kvies Vandenyno ir Vaizduotės stotelės.

Vandenyno stotelėje žiūrovų lauks užburianti vandens apsuptis, spalvų ir garsų žaismas – gerą nuotaiką garantuojantys šuolių į vandenį, povandeninio ir meninio plaukimo pasirodymai. Čia netruks nei grožio, nei įtampos ar juoko!

Vaizduotės stotelėje lauks net du spektakliai. Pirmasis – tai baleto studijos šokio spektaklis „Haris Poteris ir išminties akmuo“, pastatytas pagal J. K. Rowling knygą. Antrasis – „Vienas šeštadienis ir šeši sekmadieniai“ –  naujausias LVJC teatro studijos „TeatrAš“ spektaklis pagal Marčello Ardžilli apysaką „Superstar“. Spektaklyje jaunieji aktoriai nagrinėja realaus pasaulio paviršutiniškumą, madų įtakos absurdą ir žmogaus galimybes išlikti savimi. Kartu su jais lygiavertį vaidmenį atlieka muzika, kuri spektaklį paverčia muzikiniu.

Įėjimas nemokamas

Iki malonaus susitikimo!

 


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
X
Prenumerata