LVJC Kultūros naktyje 2020

Rugsėjo 25 d. (penktadienį) centre karaliaus „Kultūros naktis 2020“. Čia pasirodymus surengs ir pojūčius žadins Lietuvos vaikų ir jaunimo centro aktoriai ir šokėjai!

 

Spektaklis „Ežiukas rūke“

18:00–18:40, Mėlynojoje salėje, 3 aukšte

VIETŲ NEBĖRA

Mėnulio teatro studijos aktoriai trečius metus iš eilės dalyvauja „Kultūros naktyje“. Rodė du spektaklius pagal M. Ardžilio apysakas, o šį kartą pristatys žiūrovams kelias apysakas iš S.Kozlovo knygos „Ežiukas rūke“.

Mačiusiems filmuką tuo pačiu pavadinimu norime pabrėžti, kad šios istorijos spektaklyje nėra, kadangi norima supažindinti žiūrovą su kitomis, mažiau žinomomis apysakomis. Spektaklis lietuvių kalba, skirtas žiūrovams nuo 10 iki 100 metų.

Vaidina Mėnulio teatro studijos aktoriai
Režisierė Margo Karachanianc-Sirusienė
Antra režisierė Monika Galeckaitė
Dailininkė Anna Pencil Mood
Fotografas Martynas Sirusas

 

Flamenko koncertas „Kelionė su šokiais aplink pasaulį“

20:00–21:20, Mėlynojoje salėje, 3 aukšte

Kas yra flamenko? Vėduoklės, kastanjetės, spalvoti sijonai, skaros, trepsėjimai... Aistra, liūdėsys, džiaugsmas, skausmas, išdidumas... O kas sieja flamenko ir kitų tautų šokius? Leiskitės į kelionę aplink pasaulį ir aplankykite Ispaniją, Japoniją, Kiniją, Meksiką ir daug kitų šalių flamenko koncerte. 

Pasirodo flamenko šokių grupės „Solea“ šokėjai

 

Į renginį būtina išankstinė registracija el. p. Margo.Sirusiene@lvjc.lt. Laiške nurodykite renginio dalies pavadinimą (spektaklis ir (arba) koncertas), savo vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, gyvenamosios vietos adresą, dalyvių skaičių (jei registruojate ir savo šeimos narius, ne šeimos nariams privaloma registruotis atskirai).

Registruodamasis asmuo sutinka perduoti savo asmens duomenis saugojimui. Duomenys bus tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio reginio.

Žiūrovai bus įleidžiami ne ankščiau nei 15 minučių ir ne vėliau kaip 5 minutės iki renginio pradžios. Bendrose centro patalpose ir renginio metu reikės dėvėti apsauginę veido kaukę.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

 

Iki malonaus susitikimo!

 


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata