LVJC NAUJO SEZONO atidarymo šventė

Vasara baigėsi, bet nuotykiai tik prasideda! Kviečiame rugsėjo 4 d. (trečiadienį) susitikti LVJC NAUJO SEZONO atidarymo šventėje ir kaip reikiant įsiveiklinti!

Dalyvavimas nemokamas.

Labai laukiame Jūsų! Nuo pačių mažiausių iki didžiausių... Tėveliai, jums esame parengę ypatingą seminarą apie lyčių stereotipus su Linu Slušniu! Registruokitės, dalyvaukite arba pasižiūrėkite, kaip tokie grožiai gaunasi. :)

 

PROGRAMA

TAPYBA ANT VANDENS (EBRU)
su dailininke Agne Trusevičiene

Dirbtuvėlėse švelniai žaisite su vandeniu ir spalvomis. Nustebsite, kaip greitai nutapysite įstabų piešinį net ir neturėdami išlavintų įgūdžių.

Tapysime 15.00–17.00 val., LVJC I aukšto fojė. Vienam piešiniui sukurti prireiks keliolikos minučių laiko.

SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ
su menininke Evelina Petrovskaja

Čia pažinsite gatvės menui artimą techniką – trafaretus ir unikaliai papuošite medvilninius marškinėlius. Visomis priemonėmis aprūpinsime.

Puošime 15.00–17.00 val., LVJC I aukšto fojė. Vienam piešiniui prireiks taip pat keliolikos minučių laiko. :)

DAILĖS DIRBTUVĖS

NUSIĖMUS ROŽINIUS AKINIUS

su dailininke-grafike Vilija Galdikaite

 

Spalvomis, linijomis ir faktūromis pasakosite, kokie iš tikrųjų esate ar kokiais norėtumėte būti. Tikriausiai daugelis, bijodami būti nesuprasti, esame atsisakę kažko svarbaus – nedalyvavome, neišbandėme, nesusitikome, nutylėjome, praleidome progą... Dabar bus gera proga tai atskleisti ir tapti stipresniems!

 

Piešime 15.00–17.30 val., LVJC II aukšto fojė arba amfiteatre po atviru dangumi!

 

PATYRIMINIS SEMINARAS

NĖRA VIENODŲ. ĮŠDRĮSK BŪTI SAVIMI!

su psichologe, karjeros stovyklų organizatore Ugne Juodyde

 

Diskusijose, žaidimuose, apmąstymuose visi kartu ieškosite atsakymų į tai, kas drąsina būti savimi, net jei tai neatitinka visuomenės stereotipų; kas skatina laisvę, toleranciją, ugdo empatiją ir gilesnį kito supratimą. Stengsitės geriau suprasti save, savo poreikius ir kaip tai integruoti artimiausioje aplinkoje. Diskutuosite, kas padėtų išdrįsti būti labiau savimi. :)

 

Diskutuosime 15.30–17.30 val., LVJC 306 kab.

 

SEMINARAS

LYTIES STEREOTIPAI IR JŲ POVEIKIS VAIKAMS: KĄ TURĖTŲ ŽINOTI TĖVAI?

su vaikų ir paauglių psichiatru Linu Slušniu

 

Išgirsite, kaip auginti vaikus be lyties stereotipų – išankstinių nuostatų apie lyties vaidmenis ir galimybes visuomenėje. Tokiu būdu užtikrinsite lygias galimybes vaikams saugiai augti, išreikšti save. Aptarsite smurtą lyties atžvilgiu – jo formas, prevenciją bei įveikimo būdus. Taip pat aptarsite kitas gyvenimiškas situacijas, su kuriomis turėtų būti susipažinę tėvai, ir prireikus galėtų padėti savo vaikui.

 

Klausysimės 17.30–19.30 val., LVJC Mėlynojoje salėje (III aukšte).

 

 

Dalis šventės užsiėmimų yra 2018–2020 m. vykdomo projekto SAFER (Systematic Approaches For Equality of GendeR) dalis.

Šį projektą kofinansuoja Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programa. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį čia patalpintos informacijos panaudojimą.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata