Mokinių motyvacijos tyrinėjimas (2017.10.26, organizuoja LPdD)

Lietuvos psichodramos draugija kviečia dalyvauti pažintiniame psichodramos seminare Mokinių motyvacijos tyrinėjimas. Seminaro metu bus kalbama apie mokinių motyvaciją mokytis. Tyrinėsime šią temą psichodramos metodo pagalba. Dalyviai bus kviečiami aktyviai įsitraukti, būti, reflektuoti.

Seminarą ves:

Gintarė Kazakevičienė.
Esu teatrologė. Mane dominanti sritis - kaip skatinti įvairaus amžiaus žmonių kūrybiškumą naudojant teatro ir psichodramos metodus. Pastaruosius kelerius metus dirbu ugdymo įstaigose, vedu įvairius kūrybinius seminarus, taip pat dalyvauju socialiniuose projektuose. Manau, kad psichodrama yra ypač paveikus metodas, kuris skatina veikti ir mąstyti.

Marina Mažionienė.
Esu psichologė, nusprendusi tolimesnį savo profesinį kelią susieti su Psichodrama. Tai metodas, kuris žadina spontaniškumą, kūrybiškumą, skatina geresnį savęs ir kitų pažinimą. Turiu nemažą patirtį darbo su švietimo įstaigomis organizuojant socialinius projektus, vedant užsiėmimus įstaigų bendruomenėms. Seminaro „Mokinių motyvacijos tyrinėjimas“ metu bus proga kalbėti apie švietimo įstaigų bendruomenių nariams aktualius dalykus kitaip, per sąlytį su psichodrama.

Apie seminarą:

  • Laikas Spalio 26 d. (ketvirtadienis), 13.00–15.30val.
  • Vieta  Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (Vilnius, Konstitucijos pr. 25), Mėlynoji salė (III a.)
  • Dalyviai – švietimo įstaigų bendruomenių nariai nuo 18 m. Dalyvių skaičius ribotas.
  • Kaina – 5 Eur (parama koordinavimo išlaidoms)
  • Atsisiųsti seminaro skelbimą galite ČIA

DĖMĖSIO:
Būtina išankstinė registracija!
Dalyvio registraciją ir informaciją, kur pervesti dalyvio mokestį, rasite nuorodoje. Spausti čia. Papildoma informacija telefonu: +370 670 54648.

Šis seminaras yra tarptautinio psichodramos renginio "Atvira scena" dalis, kurio idėja yra pristatyti psichodramą, jos naudą ir taikymo galimybes įvairių sričių specialistams, tą pačią dieną ir tuo pačiu metu, organizuojant psichodramos seminarus įvairiose Europos šalyse.

Lietuva šiame renginyje dalyvaus jau penktąjį kartą!

Renginio draugas – Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

X

Prenumerata

Prenumerata