Šeimoms su vaikais – vasaros stovyklų piknikas

Birželio 18 d. (ketvirtadienį) 16.00–18.00 val. kviečiame šeimas į  rengiamą smagią pramogų ir edukacijų šventę „Vasaros stovyklų piknikas“.

Šios, visai šeimai skirtos šventės metu netruks linksmos nuotaikos, kūrybos, veiksmo ir vasariško šurmulio!

Vaikams vyks stalo futbolo, teniso ir didžiulio Twister'io žaidimai, šokių pamokėlės, dailės dirbtuvėlės bei viktorinos, taip pat bus surengtas STEAM edukacijų šou – kūrybinės dirbtuvės ir emocijų laboratorija, kurių metu „emocijos veršis per kraštus“.

Smagias ir kūrybiškas pramogas renginio metu rengs šalies vaikų stovyklų organizatoriai – pabendrauti su jais „akis į akį“ bei apie programų ypatumus sužinoti „iš pirmų lūpų“ galės visi šventėje dalyvaujantys vaikų tėveliai.

Jaukumo ir smagumo atmosferą renginio metu sukurti padės smagi muzika, užkandžiai, pledai, sėdmaišiai, šokių pasirodymai, DJ ir diskoteka po atviru dangumi!

„Labai džiaugiamės prasidėjusia vasara, sušvelnėjusiu karantinu, saulėtais orais ir norime švęsti bei džiaugtis kartu su vaikais bei jų tėveliais. Tikime, kad Vasaros stovyklų pikniko metu visiems bus ne tik smagu, bet ir pavyks išsirinkti įdomias ir prasmingas vasaros veiklas“, – viliasi Erika Lučickaja, LVJC projektų vadovė ir šio renginio organizatorė.

Šis renginys, pasak Erikos, galėtų tapti puikios vasaros piknikų tradicijos pradžia, kurių, liepos ir rugpjūčio mėnesiais planuojama dar ne vienas su gausybe smagių pramogų bei veiklų visai šeimaiׅ“.

Kviečiame visas šeimas dalyvauti ir ketvirtadienio vakarą paversti maža šeimyniška vasaros švente!


Daugiau informacijos apie programą


 

Daugiau informacijos apie tai – www.lvjc.lt


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata