Seminaras „Body game“

Vasario šeštadienį vyks seminaras „Body game“, kuriame laukiami visi norintys. Nesvarbu ar esate šokio profesionalas, šokio mokytojas, ar tik pradedantis pažinti šokius, seminaras suteiks naujų pojūčių judėti.

Seminare išbandysite fighting monkey judėjimą, susipažinsite su zero forms. Analizuosite savo kūno spiralės struktūrą ir galimybes. Taip pat mokysitės kaip stabiliau judėti, koordinuoti judesius, ugdyti ištvermę ir kūrybingumą savyje.

Data: 2020 02 22

Laikas: 10–14 val.

Vieta: LVJC (Konstitucijos pr. 25, Vilnius)

 

Seminaro lektorė Karolina Auglytė – diplomuota šokio pedagogė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) choreografijos magistro absolventė. Šiuolaikinio šokio grupės „Ba.La“ narė, moko šokio vaikus ir jaunimą, keletą metų dirba laisvai samdoma choreografe. Jau yra dviejų spektaklių „Tarp dviejų“ ir „Žiogelis mano atlapui“ idėjos sumanytoja ir choreografė. Šiuo metu Karolina ypač domisi fighting monkey ir ido portal judėjimu, dalyvauja tarptautiniuose seminaruose, kuriuose įgytas žinias perduoda savo šokėjams.

Šokėjų atsiliepimai apie seminarą
Užduotys padėjo labiau išlavinti koordinaciją, laisviau ir kartu stabiliau jaustis šokio metu.

Seminaras ištobulino mano koordinaciją, kūrybiškumą šokant. Atradau balansą ir tapau ištvermingesnė. Taip pat išbandžiau naujų judesių ir įgijau daugiau patirties improvizuojant ir šokant.

Užduotys ugdė koordinaciją, privertė išeiti iš komforto zonos, atrasti naujus kūno judėjimo būdus, mokė sutelkti savo mintis, paskirstyti kūno svorį, sumažinti įtampą, padėjo pajusti savo vidaus judėjimą.

 

Seminaras skirtas 18 metų ir vyresniems.

Pertraukos metu galėsite atsigaivinti ir pasivaišinti sveikais užkandžiais. Su savimi turėti tik patogią, judesių nevaržančią aprangą.

Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Kaina – 23 Eur (būtina išankstinė registracija)

Turite klausimų? Susisiekite!

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Konstitucijos pr. 25, Vilnius

Tel. (8 5) 203 2702

El. p. Vilma.Smaliukiene@lvjc.lt

 

X
Prenumerata