Tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ koncertas „Eikš ir tu“

Spalio 30 d. (šeštadienį) vyks ilgai lauktas, pirmas šiemet, pirmas po karantino, pirmas viso tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ koncertas „Eikš ir tu“ naujoje scenoje. Koncerte šoksime ir kartu, ir atskirai, krikštysime naujus narius. Ateik ir pamatysi – kiek naujų „Ugnelės“ bendruomenės narių, kiek atlaikiusių nuotolinius susitikimus, nori džiaugtis šokiu bei draugais tikro koncerto metu!

Koncerto pradžia 17.30 val., Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatre, T. Kosciuškos g. 11, Vilniuje, trukmė – 1,5 val.

Norėdami dalyvauti koncerte, turėsite įsigyti bilietą ir užsiregistruoti / užregistruoti kiekvieną atvykstantį į koncertą jūsų šeimos narį. Registruodamiesi sutiksite perduoti savo asmens duomenis saugojimui. Duomenys bus tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio reginio.

Bilieto kaina – 6 Eur
Paramos bilieto kaina – 12 Eur*

*Dalyvavimas nebūtinas

Kaina nurodyta vienam asmeniui. Bilietus į koncertą bus galima įsigyti tik internetu nuo spalio 20 d. Sekite informaciją. :)

 

Iki malonaus susitikimo!


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata