„Ugnelės“ baigiamasis renginys „Kitoniškai“

Birželio 17 d., 21.30 val., LVJC amfiteatre vyks tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ baigiamasis renginys „Kitoniškai“. Jame džiaugsimės buvimu kartu, išvysime ekrane ir gyvai atliekamus spalvingiausius šokius bei tradiciškai išlydėsime abiturientus.

Norint dalyvauti renginyje, reikės turėti Galimybių pasą (išskyrus nepilnamečius), įsigyti ne tik bilietą, bet ir užsiregistruoti / užregistruoti kiekvieną atvykstantį į renginį jūsų šeimos narį. Registracijos formą rasite puslapio apačioje.

Renginio dieną patariame turėti apsiaustus nuo lietaus bei gerą nuotaiką :)

 

„Ugnelės“ baigiamasis renginys „Kitoniškai“
Birželio 17, 2021 21:30 - Lietuvos vaikų ir jaunimo centro amfiteatras (Konstitucijos pr. 25, Vilnius), 1 asm.
5.00 EUR
„Ugnelės“ baigiamasis renginys „Kitoniškai“
Birželio 17, 2021 21:30 - Lietuvos vaikų ir jaunimo centro amfiteatras (Konstitucijos pr. 25, Vilnius), 4 asm.
20.00 EUR
„Ugnelės“ baigiamasis renginys „Kitoniškai“
Birželio 17, 2021 21:30 - Lietuvos vaikų ir jaunimo centro amfiteatras (Konstitucijos pr. 25, Vilnius), PARAMOS BILIETAS*
50.00 EUR

* Su šiuo bilietu į renginį galima ateiti ne daugiau nei 5 asmenims.

 

Išankstinė registracija į renginį

Žiūrovų (nepilnamenčių ir suaugusiųjų) registracija vyksta iki birželio 16 d. Registruodamasis asmuo sutinka perduoti savo asmens duomenis saugojimui. Duomenys bus tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio reginio. Vienu pildymu galima užregistruoti vieną asmenį. Norėdami užsiregistruoti į kitą asmenį – atnaujinkite puslapį.

 

Iki  malonaus susitikimo!

X
Prenumerata