Saugumo priemonės, kurias taikome LVJC patalpose

Mieli stovyklautojai, vaikų tėveliai,

Stengiamės, kad Lietuvos vaikų ir jaunimo centro stovyklose vaikams būtų ne tik smagu, bet ir saugu.

Norėtume pasidalinti informacija apie saugumo priemones, kurias taikome LVJC patalpose.


Pinigų grąžinimas

  • Pasikeitus karantino situacijai / jei karantinas būtų pratęstas ir stovyklos neįvyktų / sumokėtus pinigus už stovyklas grąžinsime 100 proc.
  • Pinigų grąžinimas galimas ir dėl kitų svarbių aplinkybių, jei apie jas informuosite iš anksto – ne vėliau kaip 2 dienos iki stovyklos pradžios.
    ○ Apie tai pranešti turėtumėte pasirinktos stovyklos koordinatoriui (kontaktai – kiekvienos stovyklos apraše www.lvjc.lt), atsiųsdami užpildytą PRAŠYMĄ GRĄŽINTI PINIGUS (https://lvjc.lt/dokumentai-lvjc-lankytojams/)

Visas personalas – periodiškai testuojamas

  • Visi su vaikais dirbsiantys vadovai, edukacijų vedėjai, kitas personalas – 2 kartus paskiepyti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina arba periodiškai testuojami pagal NVSC reikalavimus.

Vaikų savijauta – nuolat stebima

  • Stovyklų vadovai, medicinos sesuo nuolat stebės vaikų sveikatą / savijautą. Peršalimo požymių turintys stovyklautojai tą dieną į stovyklą nebus priimami. Peršalimo požymiams išryškėjus dienos eigoje, vaikas(-ai) bus izoliuojamas, susisiekiama su tėvais ir prašoma pasiimti vaiką nelaukiant dienos pabaigos.
  • Ateinantiems į stovyklą vaikams – matuojama temperatūra bekontakčiu temperatūros matuokliu.

Patalpos ir erdvės

  • Edukacijų, kitų užsiėmimų patalpose, taip pat valgyklėlėje po kiekvieno naudojimosi – vėdinama; valomi, dezinfekuojami paviršiai ir naudotos priemonės.
  • Kiekvienoje auditorijoje, kitoje patalpoje – lengvai pasiekiamos rankų ir paviršių dezinfekavimo priemonės

Būkime sveiki ir saugūs! Iki susitikimo LVJC

X
Prenumerata