Širvintų l/d „Boružėlė“ („Užkrėsk gerumu“)

Norime pasidžiaugti mūsų  – Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ bendruomenės gerumo akcija „Vaikai–Vaikams“. Akcijos metu buvo padovanota labai daug kojinyčių, pirštinyčių, šalikėlių, kepuryčių. Visos dovanėlės buvo skirtos ir išsiųstos Skalvijos vaikų globos namų, Saugų ir Obelių vaikų globos namų vaikams, bei Šiaulių kūdikių namų mažyliams.

„Kodėlčiukų" grupės vaikučiai ir auklėtojos svečiavosi Širvintų parapijos globos namuose. Seneliams praskaidrino nuotaiką dainelėmis, šokiais ir žaidimais.

 

Akcija „100 mažo biudžeto staigmenų bankas", kurios metu lopšelio-darželio darbuotojai gamina savo rankų darbo dovanėles atvykstantiems lopšelio-darželio svečiams.

Žmonės visada mokosi ko nors iš naujo, nes tai ką išmokome vakar jau yra klaidinga, nešiuolaikiška ir neįdomu. „Geroji patirtis visiems“ akcijoje socialinė pedagogė priminė senas žinias ir naujas IKT inovacijas. Esame darželio darbuotojai, tačiau skubantis laikas ir iš mūsų reikalauja naujoviškų iššūkių. Kodėl nepabuvus kartu? Kodėl nesidalinti gerumu saviems? Svarbiausia – būti žmogumi, o žmogaus misija žemėje – skleisti gėrį, dvasinį stabilumą ir šypsenas. O socialinė pedagogė Inga užkrėtė gražiais, reikšmingais darbais ir kitus darbuotojus.

Laikinai einanti direktoriaus pareigas Sondra Bartulienė

Mažos rankutės gali daryti didelius darbus, o „užsikrėte gerumu“ nesustojame... Šį kartą širdelės gėrį ir šilumą vaikai kartu su tėveliais dovanoja paukšteliams. Net 38 inkilėlius – naujus namus paukšteliams  – padovanojome VĮ Valstybinės miškų urėdijos Ukmergės regioninio padalinio Žaliosios girininkijai. Ne tik padėjome paukščiams, bet tuo pačiu ir ugdome jaunąją kartą, mokydami ją pažinti, mylėti ir tausoti gamtą.

Socialinė pedagoge Inga Maslinskienė

X
Prenumerata