Aktyvi ir mokytis motyvuojanti nuotolinė pamoka (2021-10-20)

Aktyvi ir mokytis motyvuojanti nuotolinė pamoka (2021-10-20)
Spalio 20, 2021 14:00 - ZOOM platforma
15.00 EUR

Seminaras skirtas

  • Bendrojo ugdymo įstaigų pedagogams

Apie seminarą:

Ugdymo(si) organizavimas nuotoliniu būdu tapo iššūkiu ne vienam mokytojui bei išbandymu daugumai mokinių. Žinoma, dabartinė situacija yra kiek kitokia, nei ta, kuri buvo 2020-ųjų pavasarį, visgi klaidinga būtų teigti, kad šiandien ugdyti mokinius nuotoliniu būdu yra lengviau.

Mokytojams vis dar trūksta žinių apie rinkoje esančius tinkamiausius skaitmeninius įrankius, o dauguma mokinių teigia jaučiantys nuovargį po ilgo sėdėjimo prie kompiuterių ekranų dalyvaujant mokytojų vedamose pamokose ir atliekant daugybę skirtingų užduočių.

O jei tik mokytojas galėtų nuotoliniu būdu organizuoti tokias pamokas, kuriose mokiniai būtų maksimaliai įsitraukę ir galiausiai net nepajustų, kad pamoka pasibaigė?

Tokio rezultato galima pasiekti pamokose naudojant veiksmingus skaitmeninius įrankius, su kuriais remdamasis savo patirtimi ir tarptautiniais moksliniais tyrimas seminaro lektorius ir supažindins seminaro dalyvius. Tad, jei esate tie ugdytojai, kuriems svarbi nuotolinės pamokos kokybė, esate kviečiami dalyvauti šiame seminare, nes jame:

  • susipažinsite su inovatyvių mokymo įrankių samprata bei jų ryšiu su šiuolaikinių mokinių motyvacija.
  • dalyvausite praktinėje veiksmingiausių skaitmeninių įrankių, kurie gali būti taikomi įgyvendinant skirtingas pamokos dalis, demonstracijoje.
  • aptarsite skaitmeninius įrankius, kurie yra tinkami mokytojui pristatyti pamokos medžiagą, organizuoti darbą grupėse, pateikti grįžtamąjį ryšį mokiniams, įvertinti mokinių darbus, įveiklinti mokinius taip, kad jie nė nepajustų, kad pamoka pasibaigė.
  • gausite nuorodas į trumpus video įrašus, kuriuose pateikiamos instrukcijos apie konkrečių įrankių taikymą pamokose
  • turėsite galimybę pasidalinti savo patirtimis, iškelti klausimus bei sulaukti atsakymų į juos.

Vyks:

  • 2021 m. spalio 20  d. (antradienį) 14.00–17.10 (4 akad.val.)
  • ZOOM platformoje

Kaina

  • 15.00 Eur

Lektorius

Rytis Komičius –  Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius ir anglų kalbos bei psichologijos mokytojas. Nuolat domisi inovacijomis ir prasmingu jų pritaikymu ugdymo(si) procesuose. Pedagoginėje praktikoje, trunkančioje 12 metų, Rytis pamokose nuolat naudoja įvarius inovatyvius mokymo įrankius, kurių vertė paaiškėjo pradėjus ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu. Žinių ir kompetencijų Rytis semiasi įvairiose tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, jis nuolat ieško būdų, kaip pamokas mokniams padaryti įdomesnes, kaip mokinius įveiklinti ir tuo pačiu pasiekti norimos ugdymosi kokybės. Studijuodamas tarptautinėje magistrantūros studijų programoje TESOL bei ISM Švietimo lyderystės magistro studijų programoje, Rytis Komičius iš mokslinės perspektyvos gilinasi į mokinių motyvacijos ir skaitmeninių įrankių naudojimo pamokose ryšius, mokinių vertinimo sistemas bei bendruomenės stiprinimą.

Daugiau informacijos:

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2018 balandžio 24 d., galioja iki 2023 balandžio 23 d.
Akreditacijos pažymėjimo numeris AP Nr.106.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Užpildykite registracijos formą


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata