Bendruomenės telkimas nuotoliniu būdu: misija įmanoma (2021-02-15)

Bendruomenės telkimas nuotoliniu būdu: misija įmanoma (2021-02-15)
Vasario 15, 2021 13:00 - ZOOM platforma
15.00 EUR

Seminaras skirtas

  • Bendrojo ugdymo įstaigų pedagogams

Apie seminarą:

Mokinių ugdymą(si) pradėjus organizuoti nuotoliniu būdu dauguma mokyklų didelį dėmesį bei pirmenybę teikė ir tebeteikia pamokų bei neformaliojo švietimo programų vykdymui.

Tačiau mokyklinis gyvenimas susideda ne tik iš pamokų, jame gausu ir kitų mokiniams bei mokytojams svarbių veiklų ir procesų, kurie šiuo metu retai kurioje mokykloje vyksta visu pajėgumu.

Ar pagalvojote, kad tokios bendruomenei svarbios veiklos, kaip pertraukos, susirinkimai, bendras valgymas ir namų darbų ruoša, renginiai, projektai, parodos, konkursai ar kita gali vykti pasitelkiant tam tinkamas skaitmenines priemones?

Jei manote, kad bendruomenės stiprinimas, jos narių tarpusavio ryšių ir teigiamų emocijų palaikymas yra svarbus ugdymą(si) organizuojant nuotoliniu būdu, ir norite apie tai sužinoti daugiau, šis seminaras kaip tik jums, nes jame:

  • susipažinsite su inovatyvių ugdymo(si) įrankių samprata bei jų galimybėmis stiprinti bendruomenės narių tarpusavio ryšius ir tradicijas.
  • dalyvausite praktinėje veiksmingiausių skaitmeninių įrankių, kurie gali būti taikomi nuotoliniu būdu organizuojant skirtingas bendruomenės telkimo veiklas, demonstracijoje.
  •  gausite nuorodas į trumpus video įrašus, kuriuose pateikiamos instrukcijos apie konkrečių įrankių taikymą nuotoliniu būdu organizuojant pertraukas, susirinkimus, projektus, susibūrimus, renginius, parodas ar kt.
  •  turėsite galimybę pasidalinti savo patirtimis, iškelti klausimus bei sulaukti atsakymų į juos.

Vyks:

  • 2021 m. vasario  15  d. (pirmadienį) 13.00–16.30 (4 akad.val.)
  • ZOOM platformoje

Kaina

  • 15.00 Eur

Lektorius  – Rytis Komičius

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius ir anglų kalbos bei psichologijos mokytojas. Nuolat domisi inovacijomis ir prasmingu jų pritaikymu ugdymo(si) procesuose. Pedagoginėje praktikoje, trunkančioje 12 metų, Rytis pamokose nuolat naudoja įvarius inovatyvius mokymo įrankius, kurių vertė paaiškėjo pradėjus ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu. Žinių ir kompetencijų Rytis semiasi įvairiose tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, jis nuolat ieško būdų, kaip pamokas mokniams padaryti įdomesnes, kaip mokinius įveiklinti ir tuo pačiu pasiekti norimos ugdymosi kokybės. Studijuodamas tarptautinėje magistrantūros studijų programoje TESOL bei ISM Švietimo lyderystės magistro studijų programoje, Rytis Komičius iš mokslinės perspektyvos gilinasi į mokinių motyvacijos ir skaitmeninių įrankių naudojimo pamokose ryšius, mokinių vertinimo sistemas bei bendruomenės stiprinimą.

Daugiau informacijos:

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2018 balandžio 24 d., galioja iki 2023 balandžio 23 d.

X
Prenumerata