Spalio 8, 2020 12:00
Nuotolinė

Virtuali konferencija „Nestabilus ryšys: santykiai ir ugdymas nuotolinio mokymosi realybėje“ (2020-10-08)

Spalio 8 d. – Virtuali konferencija „Nestabilus ryšys: santykiai ir ugdymas nuotolinio mokymosi realybėje“. Kviečiame registruotis.

STEAM: patyriminės veiklos keičiančios tradicines pamokas

Dažnam suaugusiajam kyla klausimas – ką nuveikti su vaiku, kad tas laikas būtų kupinas neišdildomų įspūdžių ir nepakartojamų mokymosi patirčių. Kokius klausimas kelti, kaip atsakyti į klausimus, kurie leistų į jus supantį pasaulį pažvelgti kitaip, paprasčiau, o gal išmintingiau, kaip daro mokslininkai ir inžinieriai.

Dalia Elena Mickevičiūtė

Vaikų ir paauglių elgesio sutrikimai: kodėl jų atsiranda, kaip bendrauti su šių sutrikimų turinčiais vaikais ir kuo gali padėti pedagogas

Kaip „sunkiame“ paauglyje pamatyti tokį nuskriaustą vaiką? Kaip prie jo prieiti, nepaisant jo keiksmų ir neretai – šiurkštaus atstūmimo? Mokymas skirtas pedagogams, dirbantiems su įvairaus amžiaus vaikais, norintiems daugiau sužinoti apie tai, kas dedasi vaiko ar paauglio, turinčio elgesio sutrikimų, viduje, kodėl jis reaguoja vienaip ar kitaip, kaip rasti su juo ryšį ir kaip būtų galima jam padėti

Andrius Berniukevičius

Efektyvaus mokymo metodai motyvacijai skatinti, ZOOM seminaras mokyklos bendruomenei

ZOOM seminare susipažinsite su smegenų veiklos principais, sužinosite, kaip jų pagrindų organizuoti efektyvų mokymą ir mokymąsi.

Mokymosi pagalbos teikimas mokinių pasiekimams gerinti (40 akad. val.)

Kviečiame mokyklų bendruomenes dalyvauti nuotoliniuose mokymo kursuose
„Mokymosi pagalbos teikimas mokinių pasiekimams gerinti“
(Akredituota programa Nr. 213001797)

Nedrąsūs, nerimastingi, jautrūs vaikai: kaip juos suprasti ir jiems padėti

🔸Kodėl vaikai tokie skirtingi – vieni aktyvūs ir drąsūs, kiti tylūs ir uždari?
🔸 Ypač jautrūs vaikai: kokie jie ir kaip su jais bendrauti?
🔸 Selektyvusis mutizmas – vaikas, kuris nekalba: ką gali pedagogas?
Pedagogams ir kitiems skirtame vaizdo seminare „Nedrąsūs, nerimastingi, jautrūs vaikai: kaip juos suprasti ir jiems padėti“ apie tai pasakoja gydytoja psichoterapeutė, vaikų ir paauglių psichiatrė Dalia Mickevičiūtė.

Streso įveikimas – šiandien ir kasdien

Mokymas skirtas tėvams, pedagogams, o taip pat visiems, kurie nori sužinoti, kaip suvaldyti savo nerimą ir padėti ramiau jaustis kitiems (vaikams ar suaugusiems).

Nuotolinio mokymo iššūkiai ir galimybės integruojant, diferencijuojant bei individualizuojant ugdymo turinį

Mokymų metu aptariami pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susiduria nuotoliniu būdu dirbantys pedagogai. Kalbama apie nuotolinio mokymo teikiamas galimybes, individualizuojant bei diferencijuojant ugdymo turinį, taikant patyriminio ugdymo metodiką bei integruojant kelių ugomųjų dalykų temas.

Streso įveikimas: šiandien ir kasdien

Mokymas skirtas tėvams, pedagogams, tiems, kas nori sužinoti, kaip suvaldyti savo nerimą.
Įtampa ir nerimas pažįstami kiekvienam iš mūsų: tikriausiai nerastume nei vieno, kuris nebūtų drebėjęs prieš egzaminą ar jaudinęsis pirmą dieną naujame darbe. Šiuo metu įtampa ir nerimas yra įvardijami kaip dažniausi jausmai aplankantys dėl nestabilios padėties viruso metu.

Interaktyvus mokymas: Facebook/Instagram/Mokytojo tinklaraštis

Mokytojams siūloma apsvarstyti galimybę susikurti pasaulyje mokytojų jau pamėgtą mokymo platformą tinklaraštį, kuris pasitarnaus ne tik nuotolinio mokymo metu, bet ir sugrįžus į mokyklą ir dirbant įprastai.

Straipsniai

Kviečiame mokyklų bendruomenes dalyvauti nuotoliniuose seminaruose

3 naiji nuotoliniai seminarai mokyklų bendruomenėms: „Google classroom pradžiamokslis“, „Ugdymo proceso individualizavimas, diferencijavimas, personalizavimas“, „Mokinių veiklos ir pasiektų rezultatų vertinimas ir įsivertinimas pamokoje“

Nuotoliniai mokymai pedagogams

Kviečiame mokyklų bendruomenes užsisakyti šiuos nuotolinius mokymus: • Google Classroom pradžiamokslis • Ugdymo proceso individualizavimas, diferencijavimas, personalizavimas • Mokinių veiklos ir pasiektų rezultatų vertinimas ir įsivertinimas pamokoje

X
Prenumerata