Darbuotoją auginančio grįžtamojo ryšio galia arba kaip padaryti, kad skristi padėtų ne tik „Red Bull“ (2021-10-27)

Darbuotoją auginančio grįžtamojo ryšio galia arba kaip padaryti, kad skristi padėtų ne tik „Red Bull“ (2021-10-27)
Spalio 27, 2021 14:00 - ZOOM platforma
15.00 EUR

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras skirtas

  • Bendrojo ugdymo įstaigų pedagogams

Apie seminarą:

Asmeninėje ir darbo aplinkoje dažnai susiduriama su grįžtamuoju ryšiu, kuris neretai pasireiškia patarimais, kaip efektyviai atlikti vieną ar kitą veiklą, kaip palaikyti gerus tarpusavio santykius arba kuria linkme keistis, kad ir aplinkiniams, ir tam, kuriam patariama, būtų geriau. Grįžtamasis ryšys gali ir pastiprinti, ir motyvuoti žmogų. Kita vertus, netinkamai suteiktas grįžtamasis ryšys gali sukelti pasipriešinimą, pyktį, įtampą ar net privesti prie konfliktų. Mokyklos, kurios veikla grįsta santykiu ir grįžtamuoju ryšiu, bendruomenės nariams neretai tenka susidurti su netinkamai suteikto grįžtamojo ryšio padariniais, tad labai svarbu įvaldyti jo teikimo technikas bei išmokti grįžtamojo ryšio prašyti taip, kad jis padėtų tobulėti ir augti.

Tad, jei einate vadovaujamas pareigas ir Jums svarbus Jūsų bendruomenės narių tobulėjimas ir grįžtamojo ryšio kultūros egzistavimas mokykloje, esate mokytojai, vis ieškantys būdų, kaip pastiprinti kolegą ar mokinį, kad šis atrastų vidinių galių savarankiškai tobulėti, šis seminaras kaip tik Jums, nes jame:

  • susipažinsite su grįžtamojo ryšio darbo aplinkoje samprata bei jo įtaką bendravimo kokybei ir darbuotojo įgalinimui;
  • aptarsite tinkamo ir objektyvaus grįžtamojo ryšio teikimo bei jo prašymo būdus, šios informacijos panaudojimo galimybes;
  • dalyvausite aptariant praktines situacijas iš mokyklos konteksto, praktiškai išbandysite grįžtamojo ryšio teikimo bei jo prašymo procesus;
  • gausite nuorodas į papildomą literatūrą apie konfliktų valdymą;
  • turėsite galimybę pasidalinti savo patirtimis, iškelti klausimus bei sulaukti atsakymų į juos.

Vyks:

  • 2021 m. spalio 27  d. (trečiadienį) 14.00–17.10 (4 akad.val.)
  • ZOOM platformoje

Kaina

  • 15.00 Eur

Lektorius

Rytis Komičius –  Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius ir anglų kalbos bei psichologijos mokytojas. Nuolat domisi inovacijomis ir prasmingu jų pritaikymu ugdymo(si) procesuose. Pedagoginėje praktikoje, trunkančioje 12 metų, Rytis pamokose nuolat naudoja įvarius inovatyvius mokymo įrankius, kurių vertė paaiškėjo pradėjus ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu. Žinių ir kompetencijų Rytis semiasi įvairiose tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, jis nuolat ieško būdų, kaip pamokas mokniams padaryti įdomesnes, kaip mokinius įveiklinti ir tuo pačiu pasiekti norimos ugdymosi kokybės. Studijuodamas tarptautinėje magistrantūros studijų programoje TESOL bei ISM Švietimo lyderystės magistro studijų programoje, Rytis Komičius iš mokslinės perspektyvos gilinasi į mokinių motyvacijos ir skaitmeninių įrankių naudojimo pamokose ryšius, mokinių vertinimo sistemas bei bendruomenės stiprinimą.

Daugiau informacijos:

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2018 balandžio 24 d., galioja iki 2023 balandžio 23 d.
Akreditacijos pažymėjimo numeris AP Nr.106.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Užpildykite registracijos formą


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata