Jausmų ir emocijų pasaulis: pažinti, priimti, įsisąmoninti, išreikšti (2020-12-07, NĖRA VIETŲ)

Jausmų ir emocijų pasaulis: pažinti, priimti, įsisąmoninti, išreikšti (2020-12-07, NĖRA VIETŲ)
Gruodžio 7, 2020 10:00 - ZOOM
20.00 EUR

NĖRA VIETŲ

Skirtas:

  • ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams
  • pradinių klasių mokytojams
  • neformaliojo švietimo mokytojams

Apie seminarą:

Šiais beprotiško tempo ir besaikės informacijos laikais vaikų ugdyme bei auklėjime didžiausias dėmesys vis dar skiriamas mąstymui lavinti ir žinioms įgyti. Tačiau labai svarbu nepamiršti, kad yra ne tik protas, bet ir jausmai. Psichologai pažymi, kad žmogaus laimė labai stipriai priklauso nuo jo emocinio intelekto – jausmų gilumo, charakterio tvirtumo, savitvardos, nesilpstančio entuziazmo, atkaklumo ir gebėjimo pagrįsti savo veiksmus. O viso to išmokti žmogui pravartu vaikystėje. Emocinis intelektas šiais laikais yra labai svarbus, nes jis įgalina žmogų daryti dorovinius ir žmogiškumu paremtus sprendimus. Taip pat emocinis intelektas pasižymi altruizmu ir empatija – gebėjimu įsijausti į kito žmogaus padėtį, jį suprasti, padėti jam. Pedagogui, dirbančiam su vaikais, tampa labai svarbu mokėti pažinti ir valdyti savo jausmus, taip pat – mokėti suprasti ir įsijausti į vaiko jausmus bei emocijas. Būtent to ir galima pasiekti lavinant savo emocinį intelektą.

Tikslas -

  • Lavinti pedagogų emocinį intelektą, supažindinti pedagogus su emocijomis ir jausmais bei jų poveikiu bendravimui ir darbinei veiklai, lavinti sugebėjimą įsisąmoninti, įvardinti, diferencijuoti ir pozityviai išreikšti savo jausmus.

Ką veiksime seminaro metu?

  • Įgysime naujų žinių bei pasikartosime žinomą informaciją apie emocinį intelektą.
  • Susipažinsime ir praktiškai pabandysime pritaikyti psichologinius bei kūrybinius metodus, leidžiančius pozityviai išreikšti jausmus, konstruktyviai spręsti bendravimo problemas.
  • Lavinsime sugebėjimą įsisąmoninti, įvardinti ir diferencijuoti savo jausmus bei empatiškai reaguoti į vaiko emocijas.

Vyks:

  • 2020 m. gruodžio 7  d. (pirmadienį) 10.00–15.00 val. (6 akad. val.)
  • ZOOM platformoje

Dalyvio mokestis

  • 20 Eur 

Lektorė:

Gintarė Visockė-Vadlugė – psichologė.

Daugiau informacijos:

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2018 balandžio 24 d., galioja iki 2023 balandžio 23 d.
Akreditacijos pažymėjimo numeris AP Nr.106.

X
Prenumerata