Namų darbai kitaip (2022-02-08) GRUPĖ PILNA

Namų darbai kitaip (2022-02-08) GRUPĖ PILNA
Vasario 8, 2022 13:00 - ZOOM
15.00 EUR

 GRUPĖ PILNA
Jei turėtumėte klausimų ar norėtumėte dalyvauti, jei seminaras būtų kartojamas – parašykite metodininkei Neringa.Grigorjeva@lvjc.lt

Nuotolinis seminaras skirtas

  • Užsienio kalbų pedagogams

Apie semimarą

Namų darbai visada buvo būtini sėkmingam mokinių ugdymui, tačiau prasidėjus nuotolinio mokymosi amžiui įgavo dar daugiau reikšmės. Deja mokinių motyvacija ruošti namų darbus kyla lėtai. Tam, kad sustiprintume norą savarankiškai mokytis ir paskatintume kalbinių įgūdžių formavimąsi turime taikyti patyriminį mokymąsi. Užsienio kalbų pamokose tai ypač svarbu.

Seminare apžvelgsime būdus, kaip ugdyti veiklią, iniciatyvią ir kūrybišką asmenybę užduodant netradicinius namų darbus. Tokius, kurie teiktų malonumą mokiniui, priverstų atsitraukti nuo ekrano ir atneštų gyvybės į jūsų pamoką. Seminare lektorės aptars kiekvieną ugdomų gebėjimų sritį (žodyno plėtrą, gramatinės nuovokos puoselėjimą, rašymą ir kalbines kompetencijas) atskirai, bei suteiks praktinių pavyzdžių ir netikėtų idėjų jūsų atsinaujinusiai užsienio kalbos pamokai.

Vyks:

  • 2022 m.  vasario 08 d. 13.00–16.30 val. (4 akad. val.)
  • ZOOM platformoje (užsiregistravusiems nuorodą atsiųsime renginio dieną) 

Dalyvio mokestis

  • 15 Eur 

Lektorė

  • Ieva Gydrienė, Vilniaus Juozo-Tallat Kelpšos anglų kalbos mokytoja metodininkė
  • Ana Taraškevič, Vilniaus r. F. Ruščico gimnazijos anglų kalbos mokytoja

Daugiau informacijos:

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2018 balandžio 24 d., galioja iki 2023 balandžio 23 d.
Akreditacijos pažymėjimo numeris AP Nr.106.

X
Prenumerata