Praktinis psichodramos seminaras PATYČIOS: PASAKA AR REALYBĖ? (03.20)

Praktinis psichodramos seminaras PATYČIOS: PASAKA AR REALYBĖ? (03.20)

Seminaro metu bus nagrinėjamos ugdymo įstaigų bendruomenėms aktualios temos: patyčios, tolerancija ir pagarba kitam. Temos yra žinomos tiek pedagogams, tiek mokiniams, tačiau šis užsiėmimas leis patyrinėti jas kitokiu būdu – vaidinant ir analizuojant dalyvių pasiūlytą pasaką ar istoriją. Dalyviai bus kviečiami aktyviai įsitraukti, būti, jausti, reflektuoti.

Užsiėmimo metu bus naudojamas psichodramos metodas. Tai yra veiksmo metodas leidžiantis geriau suprasti santykius su kitais, juos patyrinėti, atrasti atsakymus į sau aktualius klausimus.Veda:

  • Gintarė Kazakevičienė. Esu teatrologė. Mane dominanti sritis - kaip skatinti įvairaus amžiaus žmonių kūrybiškumą naudojant teatro ir psichodramos metodus. Pastaruosius kelerius metus dirbu ugdymo įstaigose, vedu įvairius kūrybinius seminarus, taip pat dalyvauju socialiniuose projektuose. Manau, kad psichodrama yra ypač paveikus metodas, kuris skatina veikti ir mąstyti.
  • Marina Mažionienė. Esu psichologė, nusprendusi tolimesnį savo profesinį kelią susieti su psichodrama. Tai metodas, kuris žadina spontaniškumą, kūrybiškumą, skatina geresnį savęs ir kitų pažinimą. Turiu nemažą patirtį darbo su švietimo įstaigomis organizuojant socialinius projektus, vedant užsiėmimus patyčių prevencijos tema.

Seminaras vyks:

  • Kovo 20 d. (pirmadienis)10.30–13.30 val.
  • Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Raudonojoje salėje, I aukšte, Konstitucijos pr. 25, Vilnius

Kaina

  • Nemokamas (vietų skaičius ribotas)

Daugiau informacijos:
Lina Blaževičiūtė
tel. (8 5) 272 5331, el. p.Lina.Blazeviciute@lvjc.lt, www.lvjc.lt

X
Prenumerata