Sensorikos ir smulkiosios motorikos lavinimo žaidimai ikimokyklinukams (2021-06-03)

Sensorikos ir smulkiosios motorikos lavinimo žaidimai ikimokyklinukams (2021-06-03)
Birželio 3, 2021 13:00 - ZOOM platformoje
15.00 EUR

Seminaras skirtas:

  • ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams,
  • specialiesiems pedagogams;
  • visiems, besidominantiems specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų ugdymu.

Apie seminarą:

Seminaro metu dalyviai sužinos praktinių ir teorinių žinių apie vaikų sensorikos ir smulkiosios motorikos lavinimą panaudojanat pačių pagamintas ar buitines priemones. Lektorė supažindins su sensorikos ir smulkiosios motorikos ypatumais ir svarba vaikų vystymuisi, suteiks teorinių žinių apie sensorinės integracijos sutrikimų požymius bei pristatys įvairias priemones, kurias seminaro dalyviai turės galimybę pasigaminti ir išbandyti patys. Daug dėmesio seminaro metu bus skirta smėlio žaidimų panaudojimo galimybėmis ugdymo proceso metu.

Seminaro tikslas – suteikti dalyviams teorinių ir praktinių žinių apie vaikų sensorikos ir smulkiosios motorikos svarbą ir ugdymo metodus, gilinti pedagoginio proceso organizavimo bei tobulinimo įgūdžius ir gebėjimus. Seminaro praktines ir teorines žinias galima pritaikyti ir dirbantiems su specialiųjų poreikių vaikais.

Mokymo metodai:  teorinių žinių įsisavinimas, praktinių užduočių mokymasis, situacijų analizė, savarankiškas darbas, diskusija.

Seminarą veda

  • Teresė Kerulienė – specialioji pedagogė, judesio korekcijos pedagogė, turinti 17 metų darbo su specialiųjų poreikių vaikais patirtį

Seminaras vyks

  • 2021 m. birželio 3 d., ketvirtadienį, 13.00–15.15 val. (3 akad. val.)
  • ZOOM platformoje

Dalyvio mokestis

  • 15 Eur

Daugiau informacijos:

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2018 balandžio 24 d., galioja iki 2023 balandžio 23 d.

X
Prenumerata