Sveikos vaiko emocinės raidos stiprinimas (2018.03.27)

Sveikos vaiko emocinės raidos stiprinimas (2018.03.27)
Kovo 27, 2018 10:00 - LVJC, 208
20.00 EUR

Seminaras „Sveikos vaiko emocinės raidos stiprinimas“ (10.19)

Skirtas

 • ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo bei pradinių klasių pedagogams,
 • socialiniams darbuotojams,
 • visiems dirbantiems su ikimokyklinio bei jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikais.

Apie seminarą:

Visi tėvai nori, kad jų vaikai būtų šaunūs ir laimingi. Naujausi tyrimai pavirtina, kad emocinių įgūdžių turintys vaikai yra laimingesni, labiau savimi pasitiki, jiems geriau sekasi mokykloje ir tolesniame gyvenime. Tačiau ne visada pavyksta duoti savo vaikams, ko jiems reikia. Ikimokyklinio ugdymo įstaiga yra tarsi antrieji vaiko namai, kuriuose gali būti patenkinami įvairūs vaiko poreikiai bei skatinama sveika emocinė raida. Vaikystėje besiformuojančius emocinius įgūdžius ugdyti žymiai paprasčiau nei vėliau juos koreguoti.

Praktinio seminaro metu prisiliesime prie savo asmeninių emocinių vaikystės patirčių. Pasisemsite idėjų, kaip vaikams natūralių veiklų pagalba galima puoselėti emocinę raidą - gilinsimės kaip žaidimas, piešimas ir pasakos padeda išreikšti emocijas, patirti jausmų raiškos, reagavimo įvairovę, ugdo saviraišką ir pasitikėjimą savimi. Išbandysime praktiškai kai kurių geštalto terapijos principų, ugdančių emocinius įgūdžius, taikymą.

 • Vadovai
  Audronė Bakšienė

  Klinikinė psichologė. Teikia psichologinę pagalbą susidūrusiems su vienatve, depresija, patiriantiems sunkumus darbe bei sprendžiantiems kasdienio gyvenimo uždavinius.

  Teikia pagalbą tėvams, siekiantiems užauginti laimingus ir atsakingus vaikus bei dirba su vaikais, patiriančiais įvairių sunkumų.

Praktikumas vyks:

 • 2017 m. spalio mėn. 19 d., ketvirtadienį, 10.00–15.00 val. (6 akad. val.)
 • Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilnius, 208 kabinetas

Kaina

 • 20 Eur

Daugiau informacijos:

el. p. mokymai@lvjc.ltgiedre.juzeniene@lvjc.lt arba telefonu 8 5 272 56 22.
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius, www.lvjc.lt
Socialiniame tinkle Facebook „Tikri mokymai

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2014 gegužės 21 d. Nr. EV3-13

X
Prenumerata