Naujuose užsiėmimuose – būdai, padedantys geriau suprasti vaikus ir save pačius

Kartais sunku suprasti savo vaikus, teisingai juos auklėti bei gyventi su jais draugiškai. Ne visada ir patiems pavyksta jaustis jaukiai, gyventi prasmingai. Ir, deja, ne visada galime patys, pasikliaudami savo žiniomis ir jėgomis, galime spręstis problemas bei sau ar kitiems padėti.

Nuo rugsėjo 4 d. LVJC  startuoja 2 nauji užsiėmimai suaugusiems.

Tėvų savipagalbos grupės vadovė Alina Bechterevė, Lietuvos grupinės analizės draugijos narė, kviečia tėvelius, kurie nori ne tik geriau suprasti savo vaikus bei padėti jiems spręstis iškilusias problemas, bet ir geriau pažinti save tėčio ar mamos vaidmenyje.

Nedidelėse grupėse panašią patirtį turintys dalyviai tarpusavyje dalinsis asmenine patirtimi bei rūpesčiais, mokytis geriau suprasti savo vaikus, jų jausmus ir reakcijas kylančius įvairiose situacijose, ieškos būdų spręsti iškilusias savo vaikų auklėjimo problemas, stengsis įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kitų akimis pažvelgti į savo sunkumus, senas, pabodusias, kasdienes situacijas pamatyti kitu kampu.

Tiems, kas nejaukiai ar sunkiai jaučiasi kuriame nors savo socialiniame vaidmenyje – būdamas vadovu, tėvu, partneriu – duris atveria Savęs pažinimo grupė . Ši grupė skirta tiems, kas nori geriau suprasti savo elgesį ir kylančius jausmus, kam sunkiai pavyksta rasti bendrą kalbą su artimaisiais ar bendradarbiais, kas jaučia, kad trūksta gyvenime prasmės bei nori pakeisti dabartinę būseną.

Grupes ves lina Bechterevė, Lietuvos grupinės analizės draugijos narė.

Užsiėmimuose taikomi grupinės psichoterapijos metodai, kai, padedant specialistui, žmogus problemas sprendžia nedidelėje grupėje, pasinaudodamas jų patirtimi, į save ir savo problemą pažvelgdamas kitų akimis.

Grupių startas planuojamas jau rugsėjo 4 d., kiekvieno ciklo trukmė – 20 susitikimų. Tačiau prieš startuojant reikalingi 2 individualus pokalbiai su grupės vedančiąja.

Kontaktai pasiteiravimui:

  • Dėl susitikimo laiko tartis su grupės vadove Alina Bechterevė telefonu 8 653 85017 arba el. paštu alina@creativitas.lt
  • Kitais klausimais – el. p. mokymai@lvjc.lt, renata.pezeliene@lvjc.lt arba telefonu 8 5 205 46 95.
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata