Kaip pasiruošti šventėms? Praktikumai darželių auklėtojams

Kad artėjančios Kalėdų šventės teiktų ramybę, o ne stresą, pasitikime jas gerai pasiruošę bei jaukiai papuošę aplinką ir visas erdves.

Ar bandėte į švenčių organizavimą, papuošimų kūrimą įtraukti vaikus? Rizikuoti verta dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tokiu įtemptu laiku pagalba tikrai praverčia. Antroji priežastis –vaikus žymiai labiau džiugina tos šventės, prie kurių gimimo jie prisidėjo asmeniškai, o ir pačių sukurti papuošimai patys gražiausi. Ir visų svarbiausia – dirbdami kartu būtinai išmokstame svarbiausių gyvenime dalykų – įsiklausyti, pastebėti, padėti kitam, kartu dirbti, bendradarbiauti komandoje, atsakingai veikti, jausis reikalingu.

Gruodžio mėnesio ketvirtadienių vakarais LVJC „Tikrų mokymų“ praktikumuose ikimokyklinukų pedagogams apie tai pasakos dvi specialistės.

Gruodžio 5 d. praktikume Pasitikime šventes: kaip sukurti gerą scenarijų ir šventės eigą edukologė Vilija Malinauskaitė pasidalins gerąja patirtimi apie švenčių vaikams organizavimą – idėjų išsigryninimą, programos parengimą ir įgyvendinimą. Renginio dalyviai turės galimybę patys išbandyti unikalią, šimtus kartų praktiškai patikrintą švenčių kūrimo metodiką.

Gruodžio 12 d. praktikume Kalėdų belaukiant: kas gražu ir paprasta kartu su dailininke, neformaliojo švietimo mokytoja Agne Trusevičiene pasisemsime naujų idėjų apie tai, kaip pradžiuginti vaikus ir patiems pasigaminti dovanėlių, dekoracijų ar žaisliukų ir jaus papuošti savo Kalėdų eglutę.

Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus praktikumus ir seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/

Kontaktai papildomai informacijai –

el. p. mokymai@lvjc.lt, tel. 8 5 272 56 22.
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius, www.lvjc.lt
Socialiniame tinkle Facebook „Tikri mokymai

 

X
Prenumerata