Spalio pradžios seminarų naujienos: nuo STEP tėvystės įgūdžių iki didaktikos pagrindų

Spalio I savaitė

Pirmąją spalio savaitę LVJC „Tikruose mOKymuose“ naujų pradžių metas – startuoja net 3 seminarų ciklai: STEP tėvystės įgūdžių grupė, „Laiko valdymas“ mokyklų vadovams bei PPŽK pradedantiems neformaliojo švietimo ar profesinio mokymo pedagogams.

Spalio 2 d., pirmadienį, prasidedantis kursas būtinas visiems, kurie rengiasi ar tik pradėjo dirbti neformaliojo vaikų švietimo ar profesinio mokymo srityje. Programoje – pedagogikos, pedagoginės psichologijos ir didaktikos pagrindai.

Spalio 3 d., antradienį, vyksiančiame kvalifikacijos tobulinimo seminare mokyklų vadovams bei pedagogams bus aptariamos skirtingos laiko valdymo strategijos bei tikėtini jų rezultatai, gilinamasi į laiko planavimo etapus: teisingą tikslų išsikėlimą, siejant juos su planais, taip pat prioritetais grįstų sprendimų priėmimą bei tipines sprendimų priėmimo klaidas. Beje, šis seminaras - pirmasis iš trijų planuojaų laiko valdymuo temai skirto ciklo seminarų.

Spalio 3 d., antradienį,  startuoja taip pat ir STEP tėvystės įgūdžių grupė. Tai programa, kuri padeda ugdyti ir tobulinti 6–12 metų vaiko auklėjimo įgūdžius – kalba apie efektyvų bendravimą su vaiku, ieškoti alternatyvų dabar neveikiantiems vaiko auklėjimo, padrąsinimo ir drausminimo būdams, puoselėja tėvų pasitikėjimą savimi.

Spalio 5 d. ketvirtadienio vakarą, vyks priešmokyklinukų pedagogams skirtas praktikumas atskleidžiantis, kaip inovatyviai ir kūrybiškai sudominti šiuolaikinius vaikus bei padėti jiems pasinerti į žinių, atradimų ir kūrybos pasaulį.

Visus LVJC Tikrų mOKymų seminarus bei renignius rasite http://lvjc.lt/tikrimokymai/

 

X

Prenumerata

Prenumerata