Eil. Nr. |
Vardas, pavardė, |
Institucija |
Priemonės pavadinimas |
01 |
Ingrida Tamošauskienė |
Plungės „Saulės“ gimnazija |
Meteorologinių stebėjimų aikštelė |
02 |
Vida Drąsutienė |
Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ |
Rišk ir sužinok |
03 |
Aistė Tamošiūnienė |
Pasvalio lopšelio-darželio „Liepaitė“ |
Liežuvio Igno mankštelė |
04 |
Zita Krikštopaitienė, Regina Kasparavičiūtė |
Mažeikių lopšelio-darželio „Linelis“ |
Skaičiukų ir smeigtukų draugystė |
05 |
Dalia Kursevičienė, Inga Klimienė |
Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ |
Medžiaginė knygutė „Liežuvėlio kelionė į zoologijos sodą“. |
06 |
Liucina Adomovič, Reda Salickaitė |
Vilniaus lopšelio-darželio „Bitutė“ |
Skaičių namelis |
07 |
Ligita Varnelienė |
Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos |
Cheminis alias |
08 |
Nida Šaparnienė |
Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ |
Pieštukai - darbštuoliukai |
09 |
Alina Vitkalova, Alma Rumšienė |
Klaipėdos lopšelio darželio „Volungėlė“ |
Nepaprasti skėčiai |
10 |
Asta Veverskytė |
Kaišiadorių lopšelio- darželio „Žvaigždutė“ |
„Vaikų dainelės“ |
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė, |
Institucija |
Priemonės pavadinimas |
01 |
Vida Ciparienė |
Klaipėdos „Šaltinėlio“ mokyklos - darželio |
Žaidimas „Sudėk ramunę“ |
02 |
Ona Žilinskienė |
Kauno Senamiesčio progimnazijos |
Knyga „Tapyba TAU“ ir knygos rankraštis „365“ |
03 |
Daina Kantauskienė |
Šiaulių P. Avižonio regos centras |
Darbastalis |
04 |
Edita Rokienė |
Jonavos vaikų lopšelio - darželio „SAULUTĖ“ |
„Išausk spalvotą kilimėlį“ |
05 |
Nijolė Skukauskienė |
Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ |
Metų laikų medis |
06 |
Vaida Povilaitienė, Irena Peciukonienė |
Vilniaus lopšelio-darželio "Papartis" |
„Apranga ir avalynė. Ką ir kaip dėvėti“ |
08 |
Alma Zaikauskaitė |
Kauno lopšelio-darželio ,,Vaikystė“ |
,,Princesė ir Piratai “ |
09 |
Jurgita Riaubytė |
Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ |
Prisijaukink mane |
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė, |
Institucija |
Priemonės pavadinimas |
01 |
Audronė Rekašienė |
Kauno vaikų darželio ,,Vaivorykštė“ |
VAISIAI IR DARŽOVĖS |
02 |
Rasutė Varanavičienė |
Klaipėdos „Šaltinėlio“ mokyklos-darželio |
Pievoje pražydo gėlės |
03 |
Ingrida Jašinskienė, Eglė Mumgaudienė |
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos |
Šviesoforas |
04 |
Aurelija Mykolaitienė |
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos |
Power Point pateiktis „Goemetrinės figūros ir kelio ženklai 1 klasei“ |
05 |
Dalia Dambrauskienė |
Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos |
Fizikos laboratorinis darbas „Ant siūlo pakabinto kūno svyravimų tyrimas“ |
06 |
Laimutė Safronova |
Klaipėdos „Šaltinėlio“ mokyklos - darželio |
Skaičių nameliai |
07 |
Neringa Kušeliauskienė |
Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos ir Jonavos rajono Užusalių pagrindinės mokyklos |
Kamštukai |
08 |
Jadvyga Litvinova, Svetlana Maldis |
Vilniaus lopšelio-darželio „Prie pasakų parko“ |
Ferma naminiams gyvuliams |
09 |
Vanda Tarvydienė, Inga Galdikienė |
Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ |
Mokomoji knyga „Raktas į stebuklingą pasaulio pažinimą“ |
Už originalumą dalyvaujant respublikiniame metodinių priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurse apdovanojami:
Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos pedagogas Aleksandras Ronkus
Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pedagogas Adomas Petras Neimontas
Už integralumą su specialiųjų poreikių mokiniais dalyvaujant respublikiniame metodinių priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurse apdovanojamos:
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos pedagogės Vita Baranauskienė ir Daiva Jonkienė
Už aktyvų dalyvavimą respublikiniame metodinių priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurse apdovanojamos:
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos pedagogė Aurelija Mykolaitienė
Vilniaus lopšelio darželio „Pilaitukas“ pedagogė Svetlana Barkovska
Mažeikių lopšelio darželio „Eglutė“ pedagogė Aušra Tiškuvienė
Už aktyvų dalyvavimą respublikiniame metodinių priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurse apdovanojami
Klaipėdos „Šaltinėlio“ mokykla- darželis
Rokiškio lopšelis- darželis „Varpelis“
Kauno lopšelis darželis „Liepaitės“