​Nauji seminarai ikimokyklinukų pedagogams

2016 m. vasaris-kovas

Vasarį ir kovą pedagogus, dirbančius su mokyklos dar nelankančiais vaikais, kviečiame į seminarus apie kūrybišką konfliktinių situacijų valdymą, dailės terapiją, padedančią atpažinti ir transformuoti neigiamas ikimokyklinukų emocijas, žiemiškas pramogas ir žaidimus lauke bei kūrybą iš buityje atliekančių medžiagų pavasario temomis.

Vasario 10 d. seminare „Sudėtingų situacijų mokykloje valdymas ir konfliktų prevencijos gebėjimų lavinimas“ edukologė Vilija Malinauskaitė priešmokyklinukų pedagogams pasakos, kaip pažinti bei kūrybiškai valdyti konfliktines situacijas, aptars bendravimo įgūdžių, emocinio intelekto, asmeninio indėlio sprendžiant konfliktines situacijas svarbą.

Vasario 11 d. praktikume „Sniego ir ledo karalystėje auklėtoja ekspertė Violeta Bisikirskienė pristatys smagias žiemos pramogas su vaikais lauke, bandymus bei eksperimentus su ledu ir sniegu, kurie leis vaikams kasdien džiaugtis žiema, ugdys jų smalsumą bei norą veikti.

Vasario 25 d. praktikume „Išpieškime savo neigiamas emocijas“ edukologė Vilija Malinauskaitė supažindins ikimokyklinukų pedagogus su dailės terapijos metodika, kuri padeda vaikams atpažinti, išreikšti ir transformuoti savo neigiamas emocijas.

Kovo 4 d. seminareKūrybos dirbtuvėlės: PAVASARISdr. Asta Širiakovienė supažindins ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogus su modeliavimo ir konstravimo iš įvairių medžiagų – žurnalinio popieriaus, keksų dėkliukų, vienkartinių stiklinaičių, vatos diskelių ir kitų medžiagų – idėjomis bei galimybėmis, padės sukurti įdomių erdvės dekoravimo akcentų, originalių žaislų.

Kovo 24 d. praktikume „Mokomės saugaus eismo darželyje“ pedagogės Bronė Baravykienė ir Jurgita Riaubytė ikimokyklinio ugdymo pedagogams pristatys įvairių saugaus eismo kultūros ugdymo veiklų ir žaidimų darželyje.

Vasario 20 d. fizinio ir energetinio kūno trenerė Nijolė Ratkevičienė kviečia visus, kurie rūpinasi gera sveikata ir savijauta, į praktinį seminarą „Harmoningo žmogaus formavimas“.

Daugiau informacijos apie LVJC „Tikrų mokymų“ organizuojamus paskaitas, praktikumus, seminarus – http://lvjc.lt/tikrimokymai/

el. p. mokymai@lvjc.lt, giedre.j@lvjc.lt, tel. (8 5) 272 5622

Socialiniame tinkle FacebookTikri mokymai

Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2014 gegužės 21 d. Nr. EV3-13

X
Prenumerata