Kaip bendradarbiauti su darželinukų tėvais bei pasakas ir žaidimus panaudoti ugdymui?

2019 m. sausio mėnesio praktikumuai ikimokyklinukų pedagogams

Sausio mėnesį psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė, kineziterapeutė Teresė Kerulienė bei pedagogės metodininkės Jurgita Riaubytė ir Virginija Sauliūtė-Darvydė kviečia darželio auklėtojus į praktinius vaikų ugdymo metodams skirtus užsiėmimus Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.

Apie tai, kaip užmegzti ryšį su vaikų tėvais bei, sutelkus pajėgas, konstruktyviai ir efektyviai spręsti iškylančias vaikų ugdymo problemas, praktikume Efektyvus pedagogo bendravimas su tėvais sausio 17 d. pasakos psichoterapeutė, vaikų ir paauglių psichiatrė Dalia Mickevičiūtė.

Kaip pasakų ir žaidimų pagalba padėti vaikams suprasti ir pažinti pasaulio dėsnius, praktikume Ikimokyklinukų bendrųjų kompetencijų ugdymas pasitelkiant pasakas ir žaidimus sausio 24 d.  pasakos auklėtojos metodininkės Jurgita Riaubytė ir Virginija Sauliūtė-Darvydė.

Praktikumo dalyviai gilinsis į tai, kaip per pasaką ar žaidimą kūrybiškai plėtoti konkrečias veiklas bei ugdyti bendrąsias kompetencijas, kaip pasakose atrasti svarbiausius elementus ir pagal juos parinkti kūrybines užduotis, įtraukiančias vaikus į patyrimo veiklą, skatinančią mąstymą, minties raišką, savarankiškumą, pateiks konkrečių praktinių pavyzdžių.

Paskutinį mėnesio ketvirtadienį, sausio 31 d., kineziterapeutė, judesio korekcijos pedagogė Teresė Kerulienė kviečia pedagogus į praktikumą Lavinamieji pratimai su kamuoliais ir skarelėmis ikimokyklinio amžiaus vaikams. Praktikumo metu lektorė pateiks teorinių žinių apie pratimus su kamuoliu ir skarelėmis, jų reikšmę šiuolaikinių vaikų sveikatai, rekomendacijas apie pratimų panaudojimą sporto pamokėlių metu pagal vaikų amžių.

Bus pateikta nemažai smagių ir naudingų žaidimų su kamuoliais ir skarelėmis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams.

Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/

X
Prenumerata