Sausio praktikumuose – specialistų patarimai apie ikimokyklinukų socialinį emocinį ugdymą, bendrųjų kompetencijų lavinimą, pykčio valdymą

Pasibaigus spindinčioms, meduoliais kvepiančioms šventėms, kasdienybės rutina įsisuka iš naujo. Gal tik kiek pasikeitusi – su nauja kokybe, atgimusiomis viltimis, lūkesčiais, tikslais, įsipareigojimais.

Naują veiklos etapą pradeda ir LVJC Tikrų mokymų praktikumai.

Sausio 16 d. dvi ikimokyklinio ugdymo pedagogės metodininkė Jurgita Riaubytė ir ekspertė Virginija Sauliūtė-Darvydė kviečia į praktinį užsiėmimą Ikimokyklinio amžiaus vaikų bendrųjų kompetencijų ugdymas, pasitelkiant pasakas ir žaidimus. Specialistės pateiks, kaip pasakų pagalba kūrybiškai plėtoti konkrečias veiklas bei ugdyti bendrąsias kompetencijas; kaip pasakose atrasti svarbiausius elementus ir pagal juos parinkti įtraukiančias patyrimines, kūrybines užduotis. Užsiėmimo metu netruks konkrečių praktinių pavyzdžių.

Sausio 23 d. darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Andrejeva ikimokyklinukų pedagogams rengia praktikumą Emocinio intelekto lavinimo lobiai. Jame bus kalbama apie įvairių žaidimų, tokių, kaip stalo, pirštukų, judriųjų, pritaikymą emocinio intelekto lavinimui. Lektorė papasakos apie istorijų-pasakų-mįslių kūrimo meną, netradicinių technikų – piešimo ant smėlio, piešimo ant stiklo, piešimo ant langų ir kt. – panaudojimą emocinio intelekto ugdyme.

Sausio 30 d. gydytoja psichoterapeutė vaikų ir paauglių psichiatrė Dalia Mickevičiūtė kviečia į praktinį užsiėmimą Vaiko pykčio protrūkiai, kaip juos valdytiČia įgysite naujų žinių arba pagilinsite esamas apie vaikų pykčio ir dėmesio poreikio priežastis; išsiaiškinsite, kodėl vaikams sunku valdyti savo elgesį, kada vaikas jaučia pyktį, kaip pratinti vaiką pastebėti pirmus pykčio simptomus, kaip elgtis su tokiu vaiku grupėje, kaip padėti kitiems šalia esantiems vaikams.

Daugiau informacijos ir registracija

Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus praktikumus ir seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/

 

X
Prenumerata