Seminaruose ikimokyklinukų pedagogams – apie KITOKIAS šventes, STEAM ugdymą, komunikaciją su tėvais

Vasario ir kovo mėnesiais ikimokyklinukų pedagogus kviečiame į kūrybiškus vaikų ugdymo seminarus bei praktikumus: šįkart – apie naujus, kitokius vaikų švenčių organizavimo būdus, gausybę smagių  matematinių bei STEAM gebėjimų ugdymo idėjų ir metodų, socialinį-emocinį ugdymą darželyje, bendradarbiavimą su tėveliais, siekiant įgyvendinti ugdymo tikslus.


  • Vasario 20 d. kultūros-švietimo darbo metodininkė Nilė Bačiulienė seminare Šventes vaikų darželyje šiandien kuriame KITAIP pasakos apie naują požiūrį į šiuolaikišką vaikų švenčių turinį, formą ir komunikaciją, pasidalins praktine patirtimi, kaip šventes darželyje kurti naujai, paprastai ir šiuolaikiškai.
  • Po savaitės laukia dar vienas Nilės Bačiulienės seminaras – Socialinis ir emocinis vaikų ugdymas darželyje: SEU žaidimai – kuriame ji pasidalins praktine patirtimi, kaip sukurti vaikams kasdienius lavinamuosius SEU žaidimus pozityviųjų įgūdžių ugdymui, papasakos apie SEU ugdomosios veiklos planavimą, projektus, komunikaciją.

  • Vasario 28-ąją seminare Kūrybiški ir inovatyvūs būdai, ugdant darželinuko matematinius gebėjimus pedagogės Laura Bajoriūnė ir Mireta Visockienė pristatys savo sukauptą patirtį vaikų matematinių gebėjimų ugdymo srityje, atskleis, kaip į ugdymo turinį integruoti knygą „PYKŠT ir POKŠT eksperimentai. Matematika 3–5 metų vaikams“.
  • Kovo 10 d. seminare Darželio dienos ritmo vaikų veikla ir komunikacija su tėveliais kultūros-švietimo darbo metodininkė Nilė Bačiulienė kalbės apie tai, kaip efektyvi komunikacija padeda įgyvendinti ugdymo tikslus, papasakos apie socialinius tinklus bei pateiks keletą būtinų ir labai naudingų dalykų apie turinio kūrimą juose.
  • Kovo 13 d. kviečiame pedagogus į respublikinį Pedagogų forumą „STEAM atradimai ir įžvalgos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Šiame renginyje bus siekiama patobulinti pedagogų bendrąsias ir dalykines kompetencijas, siekiant kūrybiškai ir sistemingai įgyvendinti STEAM idėjas kasdieninėje ikimokyklinukų ugdymo(si) praktikoje. Daug dėmesio bus skiriama ugdymo kokybę užtikrinančioms priemonėms – būtinoms kompetencijoms, inovatyviems mokymo metodams, jų taikymui.

Ketvirtadienių vakarais, 18.00–19.00 val. laukiame jūsų ikimokyklinukų pedagogams skirtuose praktikumuose.

  • Vasario 20 d. edukologė Vilija Malinauskaitė kviečia į praktinį užsiėmimą Vaikas, kurį sunku suprasti: kaip padėti jam ir sau apie „kitokius“ vaikus – kas būdinga autizmo spektro, dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimams, kuo skiriasi šių vaikų elgesys nuo elgesio bendraamžių, turinčių elgesio problemų dėl sutrikusių santykių šeimoje.
  • Vasario 27 d. praktikumo Vaiko protinių gebėjimų ugdymas lektorė dr. Birutė Pernaravičiūtė žada pateikti praktinių pavyzdžių, kaip ugdyti vaiko atmintį ir dėmesingumą, samprotavimą, žodinę bei grafinę raišką, judesių koordinaciją, orientaciją erdvėje ir laike.

Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus praktikumus ir seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/

X
Prenumerata