Šiuolaikinio ugdymo prioritetai bus nagrinėjami nacionaliniame pedagogų forume vasario 21 d.

2020 m. vasario 21 d. (penktadienį) Kauno Pilėnų progimnazijoje vyks respublikinis bendrojo ugdymo įstaigų pedagogams skirtas forumas „Šiuolaikinio ugdymo prioritetai: iššūkiai mokytojams ir galimybės mokiniams“. Renginio organizatorius Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Forumo tikslas – stiprinti mokyklų bendruomenių bendravimą ir bendradarbiavimą, skatinant diskusijas apie šiuolaikinio ugdymo prioritetus, taip pat pristatyti efektyviausias ir sėkmingiausias ugdymo tendencijas bei priemones gerinant mokymo(si) kokybę.

Forumo metu bus apžvelgiama šiuolaikinio ugdymo svarba ir naudingumas ugdymo procese, pristatomi įvairūs šiuolaikinio ugdymo pavyzdžiai, padedantys mokytojams geriau užmegzti kontaktus su skirtingų poreikių ir galimybių vaikais bei padedantys kokybiškai organizuoti mokymą(si).

Forume pranešimus skaitys bei patirtimi dalinsis atstovai iš Lietuvos universitetų ir aukštųjų mokyklų, edukologai, bendrojo ugdymo srities specialistai, praktikai.

Forumo dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2018 balandžio 24 d., galioja iki 2023 balandžio 23 d.
Akreditacijos pažymėjimo numeris AP Nr.106.

X
Prenumerata