Specialisto patarimai tėvams, kaip bendrauti su maištaujančiais vaikais

Sausio 27 d. seminare

Ar žinote, kaip sutarti su zyziančiu vaiku? Kaip suvaldyti ant grindų puolančios atžalos „ožiukus“ ir tvarkytis su tokioje situacijoje kylančiomis savo pačių emocijomis? Ką žinome apie vaikų emocinius poreikius ir ar paisome jų?

Psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė ikimokyklinukų tėvelius sausio 27 d. kviečia į seminarą „Auginame ikimokyklinuką: apie vaikų emocinius poreikius, „ožiukų“ valdymą, buvimą gerais tėvais“.

Laikotarpis nuo kūdikystės iki mokyklos – labai smagus, nes vaikas greitai auga ir džiugina vis naujais pasiekimais, vis labiau pavyksta su juo „susikalbėti“, tačiau kartu tėveliams tenka susidurti ir su daugybe išbandymų. Nemaloniausi jų – „ožiukai“, kurie gali kartotis kelis ar keliolika kartų per dieną ir kurių metu prireikia daug kantrybės. Nesibaigiantis zyzimas. Neklausymas. Turbūt išvardytumėte ir dar daugiau sunkumų, dėl kurių darosi sunku būti gerais ikimokyklinuko tėvais.

Seminare aptarsime:

  • Ikimokyklinukų emocinius poreikius
  • Vaikų pykčio protrūkių – kai vaikas neklauso, šaukia, krenta ant grindų, spardosi parduotuvėje ar kitoje viešoje vietoje – valdymo būdus
  • Bendravimo su zyziančiais vaikais technikas
  • Savo pačių emocijų valdymo būdus, padedančius išlikti pakankamai gerais tėvais
  • Taip pat visus kitus klausimus, kurie iškyla auginant mažylius!

Seminaras vyks:

  • sausio 27 d. (trečiadienį) 18.00–19.30 val.
  • Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (adr. Konstitucijos pr. 25, Vilnius, 208 aud.)

Daugiau informacijos ir registracija – šioje nuorodoje.
(Nuorodos adresas: http://lvjc.lt/tikrimokymai/auginame-ikimokyklinuka/)

Klausimus užduokite:
el. p. renata@lvjc.lt, tel. (8 5) 205 4695, FacebookTikri mokymai

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.
Įstaiga akredituota 2014 gegužės 21 d. Nr. EV3-13

X
Prenumerata