„Užkrėsk gerumu!“, socialinė akcija 2019

Socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“

2019 metų vasarį ir kovą mokyklas ir darželius kviečiame daryti gerus darbus šalia esantiems – dalyvauti socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“.

Akcija organizuojame jungdamiesi prie „Vaikų linijos“ inicijuoto Sąmoningumo didinimo mėnesio „Be patyčių“ 2019. Tai dešimtus metus rengiamas, didžiąją dalį šalies ugdymo/švietimo ir už švietimą atsakingų įstaigų įsukantis judėjimas.

Tikime, kad gerumas – abejingumą ir pyktį gali pransformuoti  į įsitraukimą, norą veikti, dalintis, draugauti, daryti gerą.

KAIP DALYVAUTI AKCIJOJE UŽKĖSK GERUMU?

  • 2019 m. vasario–kovo mėnesiais imkitės nors vieno nekasdieniško gero darbo – stenkitės pastebėti šalia esančius, stokojančius dėmesio, ar kitokios pagalbos... Padėkite jiems šioje konkrečioje situacijoje. Apie šį planuojamą darbą ar darbus  užsiminkite registruodamiesi. Prašytume Jūsų užsiregisturoti iki kovo 8 d. (penktadienio) vakaro.
  • Savo patirtimi, atradimais, įspūdžiais, papasakotais nuotraukų, vaizdo klipų ar tekstų pagalba, pasidalinkite Facebook paskyroje Užkrėsk gerumu. (https://www.facebook.com/UzkreskGerumu/). Čia laukiame ir poreikių ar klausimų tiek organizatoriams, tiek kitiems akcijos dalyviams. Jei nepavyksta – atsiųskite šia informaciją el paštu jurate.janaviciene@lvjc.lt. Prašytume Jūsų bent informaciją ape akcijos pradžią įkelti iki kovo 12 d. Vėliau ją bus galima pildyti.

Į pradžią

KODĖL DALYVAUTI VERTA?

  • Neatlygintini gerai darbai, patiriamas dėkingumas teikia nepaprastai daug vidinio džiaugsmo.
  • Darydami gerus darbus atsiskleidžiame ir augame patys, taip pat ugdome daugybę socialinių ir emocinių įgūdžių, kurių svarba tolimesniam sėkmingam žmogaus gyvenimui įrodyta moksliniais tyrimais.
  • Visų dalyvaujančių komandų laukia nuoširdžios organizatorių padėkos. 
  • Socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“  startavo 2018 metais. Ją inicijavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras  Veiksmo savaitės „Be patyčių“ metu. Šiemet emocinės paramos tarnybai „Vaikų linija“ veiksmo savaitę transformavus į Sąmoningumo didinimo mėnesį, LVJC jungiasi ir prie šios iniciatyvos.

Į pradžią

 

 

AKCIJOJE JAU DALYVAUJA:

DARŽELIAI:

Į pradžią

MOKYKLOS ir KITOS ĮSTAIGOS:

Atsimenant praėjusių metų „Užkrėsk gerumu“

 „Užkrėsk gerumu!“ – socialinė akcija, 2018 m. vasaris, kovas
kviečia kiekvieną iš mūsų daryti gerus darbus aplink esantiems, kuriems reikia Jūsų pagalbos. 

Gerumas arba šalia esančio žmogaus, jo poreikių pastebėjimas bei pagalba jam ar jai –  labai svarbus. Gerumas bendruomenės gyvenimą padaro gražesniu ir jaukesniu, žmones – laimingesniais. Siekiant paskatinti moksleivius kartu su mokytojais imtis atsakomybės už šalia esančių žmonių gerovę bei emocinę savijautą, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras inicijuoja socialinę akciją „Užkrėsk gerumu“.
Šia akcija LVJC  jungiasi prie Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018, kuri šiais metais organizuojama kovo 19–25 d. 

Gerumo iniciatyvos 2018:

Akciją organizuoja:

Daugiau informacijos apie socialinę akciją „Užkrėsk gerumu“ – e.p. jurate.janaviciene@lvjc.lt; tel. (8 5) 2054 705

 

X
Prenumerata