Muzika

Aušra Norvilaitė

Balso studija

Balso studija – vieta, kur karaliauja džiazas! Čia išmoksite dainuoti šiuo stiliumi, o jei norėsite – ir kitais, tik turėkite užsidegimo! :) Pasitelkus specialias balso lavinimo metodikas ir individualų darbą, jūsų balsas taps instrumentu, derančių prie įvairiausių muzikos stilių.

SVARBU! Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.

P A T K P Š S
Valerija Brūzgienė, Romualdas Brūzga

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems – vieta, kurioje pasaulis pažįstamas per muziką. Užsiėmime ugdytiniai susiranda naujų bičiulių ir kartu su jais kuria mažas muzikines grupeles. Visi kartu laviname balsą ir ritmo pojūtį, mokomės naudotis įvairiais muzikos instrumentais bei kuriame spalvų muziką – įvairiomis spalvomis piešiame natas, spalviname instrumentus.

P A T K P Š S
Eglė Juciūtė

Individualūs fleitos užsiėmimai

Individualiuose fleitos užsiėmimuose tiek muziką, tiek šį instrumentą pažinsite nuo pagrindų. Čia mokysimės muzikinio rašto, grosime – po truputį – su išilgine bei skersine – didžiąja fleita ir mėgausimės jų skambesiu. O vėliau, įsidrąsinę, žengsime ir į Didžiąją sceną! :)

P A T K P Š S
Laurynas Čekelis

Individualūs klarneto ir saksofono užsiėmimai

Individualiuose klarneto ir saksofono užsiėmimuose visas dėmesys bus tik jums ir muzikai! :) Čia mokysitės muzikinio rašto pagrindų, grosite – po truputį, o vėliau ir drąsiai – su klarnetu ar saksofonu. Instrumentą pasirinksite patys arba, jei norėsite, galėsite muzikuoti su jais abiem :)

P A T K P Š S
Arvidas Laurus, Kostas Stončius, Kristina Sokolnikovaitė

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
Gabrielė Ašmontaitė

Individualios arfos pamokos

Individualiose arfos pamokose – mokysitės groti šiuo paslaptingu, tiesiog užburiančiu, švelniai sodraus skambesio instrumentu. Pamažu pažinsite muzikinį raštą, kūrybiškai miklinsite pirštus, grosite patinkančius kūrinius. Kartu ugdysite meilę muzikai, kad atlikimas pakylėtų ir jus, ir visus kitus klausančius, stebinčius, jaučiančius.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Prenumerata