Balso studija

Balso studija – stipri, intensyvi ir nuotaikinga dainavimo edukacija savęs bei pasaulio pažinimui. Studijoje suformuosite gražų, įvairialypį muzikos kūrinių repertuarą, rūpinsitės savo sveikata, balso higiena, išmoksite atsipalaiduoti ir suteikti sau energijos. O nekasdieniškas požiūris į muziką, padės paruošti savo balsą raiškiam viešajam kalbėjimui bei išreikšti save!

Svarbu! Užsiėmimų tvarkaraštis derinamas individualiai su būrelio vadove.

Balso studija
Kodas: 06-077
56.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 20:00 218 kab. Milda Arčikauskaitė
Penktadienis
Penktadienis 16:30 - 20:00 216A kab. Milda Arčikauskaitė
 • Vadovai
  Milda Arčikauskaitė

  dainininkė, šokėja, aktorė, kompozitorė, rašytoja, balso mokytoja ir balso mokyklos įkūrėja. Milda gali didžiuotis ne tik visapusišku aukštuoju muzikiniu ir teatriniu išsilavinimu Lietuvos bei užsienio universitetuose, bet ir sukaupta daugiamete patirtimi.

  Mob. pasiteirauti: 8 616 06 707

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Kvėpavimo, veido raumenų apšilimo, artikuliacijos pratimai, kūno mankštos ir šokio judesiai, skaitymas, tekstų kalbėjimas – efektyvus pasiruošimas dainoms.

Prasidainavimo pratimai su muzikiniais instrumentais.

Dainavimas įvairaus repertuaro dainas.

Improvizacijos ir žaidimai, susijusiję su balsu bei kūno judesiais.

Refleksijos ir aptarimai.

Tai įdomu

Studijoje naudojami balso pažinimo ir lavinimo metodai, leidžiantys stiprinti savo sveikatą, išmokti atsipalaiduoti ir susikaupti. Žaidimai padeda suprasti, koks malonus gali būti balso apšilimo procesas, o dainavimas įvairiomis kalbomis – ne tik garsinė išraiška, bet ir nuotaikingas pasaulio pažinimas.

Kokios priemonės reikaligos?

Rašiklis ir sąsiuvinis užrašams.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Kostas Stončius, Aurimas Driukas

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata