Folklorinio ir sceninio lietuvių liaudies šokio ansamblis

Šokis, visų pirma, tai gera nuotaika ir šypsenos. Folklorinio ir sceninio lietuvių liaudies šokio ansamblyje šoksite visų Lietuvos regionų folklorinius ir mūsų žymių choreografų, tokių kaip Juozas Lingys, Marija Baronaitė ir kiti, sceninius šokius. Čia visuomet bus gera nuotaika, o po repeticijų popiečio arba vakaro lauks pokalbiai prie arbatos. :) Beje, pasitaikius progai, dalyvausite įvairiuose renginiuose ir dainų švenčių šokių dienos programose!

Svarbu. Jeigu norite lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“. Susirinkus grupei, pakviesime išsibandyti ir jei patiks – sudaryti paslaugų sutartį.

Folklorinio ir sceninio lietuvių liaudies šokio ansamblis
Kodas: 01-101
25.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 14:00 - 15:30 Geltonoji salė Martynas Kavaliauskas
 • Vadovai
  Martynas Kavaliauskas

  choreografas-pedagogas, daug metų šokęs Klaipėdos, Kauno, Panevėžio muzikiniuose teatruose, ansamblyje „Lietuva“, Andželikos Cholinos spektakliuose, istorinio šokio ansamblyje „Saltanda“ ir „Festa Cortese“ bei Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Martynas karjerą pradėjo Vilniaus baleto mokykloje, tobulėjo ir magistro studijas baigė Klaipėdos universitete, teko stažuotis Stokholmo universitetinėje šokio kolegijoje Danshogskolan. Choreografas jau daugiau nei 12 metų šokio paslapčių moko vaikus ir suaugusiuosius.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Liaudies šokio pagrindiniai žingsniai ir susikabinimai

Ritmo ir muzikos pajautimas

Šokimas poroje

Šokių statymas, repetavimas, koncertavimas

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi apranga ir avalynė (kurios neavite lauke).

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Stela Stakelė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

P A T K P Š S
X
Prenumerata