Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

Gitaros studija
Kodas: 06-011
40.00 EUR / mėn.

 • Vadovai
  Monika Keblaitė

  Bendrosios muzikos didaktikos studijų programos (LMTA) absolventė. Monika siekia, kad muzika pirmiausia teiktų malonumą, įkvėptų, o tik tuomet prabustų grojimo technikos. Be geros emocinės savijautos, groti sklandžiai ir gyvybingai – nelengvas iššūkis! Mergina domisi naujais ir pačiais netikėčiausiais mokymo būdais, į kiekvieną mokinį stengiasi žiūrėti kiek asmeniškiau, kad geriau padėtų atsiskleisti. :)

  Mob. pasiteirauti: 8 607 81 923

 • Vadovai
  Andrius Damušis

  muzikantas iš prigimties, su gitara nesiskiriantis nuo 12 metų. Andrius po studijų baigimo jau spėjo pasirodyti tokiuose festivaliuose kaip „Bliuzo naktys“, „Karklė“, „Rockmergė“, „Kilkim Žaibu“. Gitaristui labai patinka matyti tobulėjančius jo mokinius, todėl noriai dalinasi patarimais, padedančiais groti geriau ir geriau.

  Mob. pasiteirauti: 8 619 36 641

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Muzikinio rašto mokymasis.

Pažintis su skirtingais muzikos žanrais bei stiliais.

Grojimo gitara principai, mokymasis groti.

Grojimo ansamblyje pagrindai.

Improvizacinis grojimas.

Tai įdomu

 • Drasūs bei plepūs, kuklūs ir tylūs – vadovas randa priėjimą prie kiekvieno iš jų.
 • Gitara ir bendravimas neatsiejami šiame užsiėmime. Tam, kad laisvai grotumei, neturi dėl ničnieko krimstis.
 • Vadovų teigimu, visi vaikai turi klausą ir gali išmokti groti.
 • Čia nereikės mintinai „kalti“ natų, tik groti, groti, groti.

Kokios priemonės reikalingos?

Natų sąsiuviniai ir rašymo priemonės. Vadovų rekomendacija – turėti namuose gitarą, kuria grotumėte laisvu laiku (į užsiėmimus gitaros neštis nereikia).

Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Asta Janušienė, Justina Čyvaitė, Austėja Šešelgytė

Individualios fortepijono pamokos

Individualiose fortepijono pamokose kiekvienas, norintis prisijaukinti šį instrumentą, eis unikalų muzikavimo kelią. Kitaip tariant – visa mokymosi metodika bus parenkama atsižvelgiant į asmenines savybes ir turimus gebėjimus.

P A T K P Š S
X
Prenumerata