Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

Svarbu! Užsiėmimų tvarkaraštis derinamas individualiai su būrelio vadovu.

Gitaros studija
Kodas: 06-009
40.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 14:00 - 18:00 307 kab. Andrius Damušis
Trečiadienis
Trečiadienis 14:00 - 18:00 307 kab. Andrius Damušis
Gitaros studija
Kodas: 06-011
40.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 13:30 - 16:30 307 kab. Monika Keblaitė
Antradienis
Antradienis 14:00 Monika Keblaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 13:30 - 16:30 307 kab. Monika Keblaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:00 Monika Keblaitė
Gitaros studija
Kodas: 06-014
40.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 14:00 - 18:00 307 kab. Kostas Stončius
Trečiadienis
Trečiadienis 14:00 - 18:00 307 kab. Kostas Stončius
 • Vadovai
  Kostas Stončius

  neformaliojo švietimo mokytojas, turintis daugiau kaip 30 metų pedagoginio darbo patirties. Su gitara Kostas draugauja nuo 9 metų amžiaus ir nesiskiria su ja nė dienai! :) Viena didžiausių Kosto svajonių – turimą meilę muzikai perduoti kitiems.

  Mob. pasiteirauti: 8 686 88 992

 • Vadovai
  Andrius Damušis

  muzikantas iš prigimties, su gitara nesiskiriantis nuo 12 metų. Andrius po studijų baigimo jau spėjo pasirodyti tokiuose festivaliuose kaip „Bliuzo naktys“, „Karklė“, „Rockmergė“, „Kilkim Žaibu“. Gitaristui labai patinka matyti tobulėjančius jo mokinius, todėl noriai dalinasi patarimais, padedančiais groti geriau ir geriau.

 • Vadovai
  Monika Keblaitė

  Bendrosios muzikos didaktikos studijų programos (LMTA) absolventė. Monika siekia, kad muzika pirmiausia teiktų malonumą, įkvėptų, o tik tuomet prabustų grojimo technikos. Be geros emocinės savijautos, groti sklandžiai ir gyvybingai – nelengvas iššūkis! Mergina domisi naujais ir pačiais netikėčiausiais mokymo būdais, į kiekvieną mokinį stengiasi žiūrėti kiek asmeniškiau, kad geriau padėtų atsiskleisti. :)

  Mob. pasiteirauti: 8 607 81 923

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Muzikinio rašto mokymasis.

Pažintis su skirtingais muzikos žanrais bei stiliais.

Grojimo gitara principai, mokymasis groti.

Grojimo ansamblyje pagrindai.

Improvizacinis grojimas.

Tai įdomu

 • Drasūs bei plepūs, kuklūs ir tylūs – vadovas randa priėjimą prie kiekvieno iš jų.
 • Gitara ir bendravimas neatsiejami šiame užsiėmime. Tam, kad laisvai grotumei, neturi dėl ničnieko krimstis.
 • Vadovų teigimu, visi vaikai turi klausą ir gali išmokti groti.
 • Čia nereikės mintinai „kalti“ natų, tik groti, groti, groti.

Kokios priemonės reikalingos?

Natų sąsiuviniai ir rašymo priemonės. Vadovų rekomendacija – turėti namuose gitarą, kuria grotumėte laisvu laiku (į užsiėmimus gitaros neštis nereikia).

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Asta Janušienė, Justina Čyvaitė

Individualios fortepijono pamokos

Individualiose fortepijono pamokose kiekvienas, norintis prisijaukinti šį instrumentą, eis unikalų muzikavimo kelią. Kitaip tariant – visa mokymosi metodika bus parenkama atsižvelgiant į asmenines savybes ir turimus gebėjimus.

P A T K P Š S
X
Prenumerata