Harmony

Harmony – tai unikali treniruočių programa, sudaryta iš atletinės gimnastikos, aerobikos, jogos, cigun, taiči pratimų, padedančių treniruoti fizinį ir energetinį kūną.

Užsiėmimuose atlikdami specialius pratimus, išmoksite atrasti ir išlaikyti savo gyvenime pusiausvyrą. Judėdami nesudėtingais judesiais, stiprinsite raumenis, dailinsite kūno linijas, gerinsite laikyseną, žingsnis po žingsnio atstatysite sąnarių paslankumą bei sustiprinsite imuninę sistemą. Taip pat atsikratysite neigiamų emocijų, slogios nuotaikos, stresinės įtampos, susikaustymo. Gyvenimas pamažu taps paprastesnis ir ramesnis.

Svarbu! Harmony pažengusiesiems ir lankantiems 3 m. ir daugiau,  abonementus galima įsigyti tik LVJC Informaciniame centre. Turintys Kūno dizaino abonementą, gali lankyti Harmony su 10 Eur/užsiėmimui priemoka.

Svarbu! Harmony užsiėmimai prasidės nuo 2021 m. rugsėjo 20 d. 

 

Harmony
Kodas: 69-1028
68.00 EUR

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 12:00 - 14:00 S01 Nijolė Ratkevičienė
Penktadienis
Penktadienis 12:00 - 14:00 S01 Nijolė Ratkevičienė
Harmony
Kodas: 69-1033
65.00 EUR

Pirmadienis
Pirmadienis 12:00 - 14:00 S01 Nijolė Ratkevičienė
Penktadienis
Penktadienis 12:00 - 14:00 S01 Nijolė Ratkevičienė
Harmony
Kodas: 69-1034
120.00 EUR

Pirmadienis
Pirmadienis 12:00 - 14:00 S01 Nijolė Ratkevičienė
Penktadienis
Penktadienis 12:00 - 14:00 S01 Nijolė Ratkevičienė
 • Vadovai
  Nijolė Ratkevičienė

  kompetentinga fizinio ir energetinio kūno trenerė, žinių sėmusis Dzun Juan Cigun ir SABI mokyklose. Nijolė jau daug metų treniruoja suaugusiuosius, kartu siekia norimų rezultatų, padeda atrasti jų geriausias savęs versijas. Harmony veikla yra viena didžiausių jos kūrinių ir džiaugsmų, todėl treniruotėse noriai dalinasi ne tik žiniomis, bet ir geromis emocijomis su kitais. Daugiau apie Nijolę – straipsnyje ir vaizdo reportaže.

  Tai Či treniruotė: po 20 metų padėjo atgauti kūno lankstumą

Ka veikiame užsiėmime?

Atletinės gimnastikos ir aerobikos pratimai, stiprinantys įvairius kūno raumenis.

Taiči judesiai, kūnui suteikiantys plastiškumo, paslankumo, gerinantys laikyseną.

Cigun elementai, atveriantys energetinius kanalus – išmetantys visą neigiamą ir suteikiantys gerą energiją.

Joga mokymasis taisyklingai kvėpuoti ir sustiprinti pojūčius.

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi, judesių nevaržanti apranga ir sportinė avalynė.

Ką svarbu žinoti prieš įsigyjant abonementą?

 • Atvykę į užsiėmimus pirmą kartą, kreipkitės į Informacinį centrą, pateikite savo asmens dokumentą ir Jums bus išduota praėjimo kortelė. Nebūtina spausdinti mokėjimo įrodymų, nes po pirkimo Jūsų duomenis matysime informacinėje sistemoje.
 • Praėjimo kortelę turėkite kaskart, atvykdami į užsiėmimus. Kortele gali naudotis tik tas asmuo, kuriam ji priskirta, draudžiama kortelę perduoti kitam asmeniui. LVJC darbuotojai turi teisę paprašyti kliento asmens dokumento siekiant patvirtinti jo tapatybę.
 • 11, 9, 6 ir 3-jų mėnesių bei 5 kartų abonementai nėra pratęsiami, neišlankius pilno laikotarpio, pinigai nėra grąžinami;
 • 1 mėnesio ir 10–ties kartų abonementai nėra kompensuojami, bet gali būti pratęsiami dėl ligos, jeigu ji tęsiasi ilgiau nei 5 kalendorines dienas, pateikus atitinkamą prašymą ir SODRA išduoto nedarbingumo pažymėjimo nuorašą Informaciniam centrui. Abonementai pratęsiami tik nedarbingumo pažymėjimo laikotarpiui, kuriuo metu nesinaudojate paslaugomis.
 • Jeigu pasirinkote paslaugas su treneriais (mokymas plaukti, plaukimo tobulinimas, šuoliai į vandenį, vandens aerobika) ir pasibaigus jų abonemento galiojimo laikui neįsigysite naujo abonemento per 7 kalendorines dienas, Jūsų vieta grupėje bus perleidžiama kitam klientui.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu LVJC dirba įprastu ritmu.
Panašios veiklos
Tatjana Tatarinova, Gražina Rogelevič, Erika Verbickaitė, Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin, Larisa Prociv, Monika Gaidukevičienė, Žilvinas Kuklys

Kūno dizainas

Mūsų centro kūno dizaino treniruotės padės jums atskleisti savo grožį, jėgą ir pajausti vidinę pusiausvyrą. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui. Ištvermės ir kūno lankstumo bei raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką bei raumenų tonusą.

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin, Žilvinas Kuklys

Treniruoklių salė

Ko gero, visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Be to, sutvirtėja raumenys ir dailesnėmis tampa kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

P A T K P Š S
X
Prenumerata