Kūno dizainas (nuotolinės treniruotės)

Kūno dizaino treniruotės keliasi į kiekvieno namus! Karantino metu sportuokite nuotoliniu būdu ir atskleiskite savo jėgą, grožį, pajuskite vidinę pusiausvyrą. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui. Ištvermės ir kūno lankstumo, raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką bei raumenų tonusą.

Svarbu. Pound treniruotės startuos nuo gruodžio 14 d. Nuotolinių treniruočių abonementas galioja 7 kalendorines dienas. Jį įsigijus, galima jungtis į visas tvarkaraštyje nurodytas treniruotes. Prisijungimo nuoroda prieš kviekvieną treniruotę atsiunčiama el. paštu.

Turintys Kūno dizaino 5, 10 kartų, 1, 3, 6 arba 11 mėnesių abonementus, gali dalyvauti nuotolinėse treniruotėse, atskaitant 1 kartą / dieną už 2 nuotolines treniruotes. Norintys pasinaudoti šia galimybe, rašykite el. p. registracija@lvjc.lt, laiške nurodant paslaugos pavadinimą, vardą ir pavardę.

Kūno dizainas (nuotolinės treniruotės)
Kodas: 005137
10.00 EUR

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 11:30 - 12:30 Plastinė gimnastika (trenerė Larisa), 🤍🤍
Pirmadienis
Pirmadienis 16:00 - 17:00 Pound (trenerė Erika), 🤍🤍🤍
Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:00 Pilatesas (trenerė Gražina), 🤍
Antradienis
Antradienis 18:00 - 19:00 Jėgos treniruotė (treneris Andžej), 🤍🤍
Antradienis
Antradienis 18:00 - 19:00 Kūno balansas (trenerė Tatjana), 🤍🤍
Trečiadienis
Trečiadienis 16:00 - 17:00 Pound (trenerė Erika), 🤍🤍🤍
Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:00 Jėgos treniruotė (treneris Andžej), 🤍🤍
Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:00 Pilatesas (tenerė Gražina), 🤍
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 11:30 - 12:30 Plastinė gimnastika (trenerė Tatjana), 🤍🤍
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 19:00 Kūno balansas (trenerė Tatjana), 🤍🤍
Penktadienis
Penktadienis 12:00 - 12:30 Pound (trenerė Erika), 🤍🤍🤍
Penktadienis
Penktadienis 18:30 - 19:30 Kardiotreniruotė (treneris Laimutis), 🤍🤍🤍

🤍 Žemas intensyvumas  🤍🤍 Vidutinis intensyvumas  🤍🤍🤍 Aukštas intensyvumas

 

 • Vadovai
  Laimutis Lukoševičius

  visa širdimi sportą mylintis treneris. Daugiau kaip 25 metus Laimutis dirba su kiekvienu, norinčiu sustiprėti tiek fiziškai, tiek emociškai. Mat, Laimučio nuomone, sporto salėje auga ne vien raumenukai: čia taip pat didėja ištvermė, ryžtas bei atsakomybės jausmas.

 • Vadovai
  Tatjana Tatarinova

  25 metų darbo patirtis sveikatingumo gimnastikos srityje pasako viską. Šiuo metu vadovė sudarinėja šiuolaikinės aerobikos krypčių vidutinio intensyvumo programas. Tatjanos moto: „Laiko sustabdyti negalima, bet mes pajėgūs išsaugoti jaunystę ir gyvenimo džiaugsmą“

 • Vadovai
  Gražina Rogelevič

  aerobikos trenerė-instruktorė dirba nuo 1995 m. Vilniaus miesto geriausio trenerio rinkimuose gavo apdovanojimą už geriausią programą. Trenerė yra talentinga ir kūrybinga, jai patinka šokti pagal šiuolaikinę muziką. Gražina Rogelevič turi Skandinavijos aerobikos akademijos sertifikatą: warm-up, low impact, body toning, step, nuolat dalyvauja „Nike“ ir „Reebok“ seminaruose. Savo užsiėmimuose ji puikiai sujungia bendravimo įgūdžių ir šokių technikos ugdymą į nepakartojamą visumą.

 • Vadovai
  Andžej Čaplin

  linksmas, komunikabilus, mėgstantis iššūkius kūno kultūros pedagogas. Dar studijuodamas universitete, ėmėsi sudarinėti treniruočių ir mitybos planus, vesti asmenines treniruotes vaikams ir suaugusiesiems. Andžej neabejoja, kad fitnesas yra jo pašaukimas, kuriuo jis gali padėti žmonėms pasiekti aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo. Sako, kad nieko nėra neįmanomo – viską galima pasiekti. Svarbu užsibrėžti konkretų tikslą ir įdėti reikiamą kiekį pastangų.

 • Vadovai
  Erika Verbickaitė

  sertifikuota Pound Pro trenerė. Susižavėjo Pound treniruotėmis, nes jose tobulai dera muzika ir treniruočių tikslas – padaryti kiekvieną atėjusį tikra roko žvaigžde! Erika sako, kad jos tikslas yra ne išmokyti taisyklingų judesių, bet leisti išsišėlti, išsidūkti ir išprakaituoti taip, kad kiekvienas po treniruotės jaustųsi kaip baltas popieriaus lapas, pasiruošęs tapti geriausia savo paties versija.

   

 • Vadovai
  Larisa Prociv

  trenerė, su sportu nesiskirianti jau 20 metų. Larisa nuolat dalyvauja seminaruose, seka naujausias tendencijas ir kitaip tobulinasi bei ieško įkvėpimo, siekiant padaryti žmones sveikesnius, gražesnius, aktyvesnius. O pasitaikius progai, į treniruotes visada įtraukia ką nors naujo!

 • Vadovai
  Monika Gaidukevičienė

  trenerės karjerą pradėjo dar 2008 metais. Monikos tikslas yra, kad žmogus jaustųsi gerai ne tik užsiėmimų metu, bet ir po jų. O didžiausia motyvacija – žmonės, sportuojantys ir pastebintys norimus rezultatus.

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi apranga, kilimėlis, kompiuteris bei interneto ryšys. Pound treniruotėms – Ripstix lazdelių arba alternatyvių priemonių, pavyzdžiui, medinių šaukštų, mentelių.

Ką svarbu žinoti prieš įsigyjant abonementą?

 • Atvykę į užsiėmimus pirmą kartą, kreipkitės į Informacinį centrą, pateikite savo asmens dokumentą ir Jums bus išduota praėjimo kortelė. Nebūtina spausdinti mokėjimo įrodymų, nes po pirkimo Jūsų duomenis matysime informacinėje sistemoje.
 • Praėjimo kortelę turėkite kaskart, atvykdami į užsiėmimus. Kortele gali naudotis tik tas asmuo, kuriam ji priskirta, draudžiama kortelę perduoti kitam asmeniui. LVJC darbuotojai turi teisę paprašyti kliento asmens dokumento siekiant patvirtinti jo tapatybę.
 • 11, 9, 6 ir 3-jų mėnesių bei 5 kartų abonementai nėra pratęsiami, neišlankius pilno laikotarpio, pinigai nėra grąžinami;
 • 1 mėnesio ir 10–ties kartų abonementai nėra kompensuojami, bet gali būti pratęsiami dėl ligos, jeigu ji tęsiasi ilgiau nei 5 kalendorines dienas, pateikus atitinkamą prašymą ir SODRA išduoto nedarbingumo pažymėjimo nuorašą Informaciniam centrui. Abonementai pratęsiami tik nedarbingumo pažymėjimo laikotarpiui, kuriuo metu nesinaudojate paslaugomis.
 • Jeigu pasirinkote paslaugas su treneriais (mokymas plaukti, plaukimo tobulinimas, šuoliai į vandenį, vandens aerobika) ir pasibaigus jų abonemento galiojimo laikui neįsigysite naujo abonemento per 7 kalendorines dienas, Jūsų vieta grupėje bus perleidžiama kitam klientui.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu LVJC dirba įprastu ritmu.
Panašios veiklos
Tatjana Tatarinova, Gražina Rogelevič, Erika Verbickaitė, Natalija Zareckaja, Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin, Larisa Prociv, Monika Gaidukevičienė, Žilvinas Kuklys

Kūno dizainas

Mūsų centro kūno dizaino treniruotės padės jums atskleisti savo grožį, jėgą ir pajausti vidinę pusiausvyrą. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui. Ištvermės ir kūno lankstumo bei raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką bei raumenų tonusą.

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin, Žilvinas Kuklys

Treniruoklių salė

Ko gero, visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Be to, sutvirtėja raumenys ir dailesnėmis tampa kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

P A T K P Š S
X
Prenumerata